[ad_1]

پیوند_انتخابی
[크로이던=AP/뉴시스]5 مه ماه گذشته در بیمارستان دانشگاه کرویدون در کریدون ، انگلستان ، یک کارمند به شخصی که واکسن Pfizer Corona 19 را دریافت کرده بود گواهی نشان داد. در جریان نشست G7 در 27 ام (به وقت محلی) در انگلستان ، بحث بر این شد که رئیس جمهور انگلیس باید درباره معرفی “گذرنامه واکسن” بحث کند. 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار جان سوری = در اروپا ، جایی که واکسیناسیون عمومی واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا آغاز شده است ، نیاز به “گذرنامه واکسن” در حال ظهور است (کرونا 19).

اسپانیا ، ایتالیا ، یونان ، قبرس و مالت قبلاً از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) خواسته اند که گذرنامه واکسیناسیون صادر کند تا مسافران بتوانند واکسینه شوند یا خیر.

در این میان ، تونی بلر نخست وزیر پیشین انگلیس در مصاحبه با روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف ، که در تاریخ 27 (به وقت محلی) گزارش شد ، گفت: “در نشست G7 در ماه ژوئن ، رئیس جمهور انگلیس در مورد استاندارد سازی “گذرنامه های واکسینه شده” باید این کار را انجام دهند. ”

پیش از این ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس با ارسال نامه ای به رئیس جمهور مون جه این ، کره را به عنوان میهمان در نشست G7 دعوت کرد.

نخست وزیر سابق بلر گفت: “محاصره شدیدتر مرزی که امروز توسط نخست وزیر جانسون اعلام شد ، بدون گذرنامه واکسیناسیون عملاً دشوار است.”

در همان زمان ، وی تأکید کرد که معرفی گذرنامه واکسیناسیون با جزئیات واکسن واکسینه شده توسط فرد ، همراه با نتایج آزمایش کرونا 19 “ضروری” است.

نخست وزیر پیشین بلر توصیه کرده است که گذرنامه های واکسن باید به صورت دیجیتالی ارائه شوند. آنها گفتند که دولت ها باید بتوانند با بررسی کد QR روی گذرنامه واکسن در مرز ، اطلاعات فردی واکسن را تأیید کنند. وی افزود اسناد کاغذی در برابر جعل آسیب پذیر هستند.

نخست وزیر پیشین بلر گفت: “معرفی گذرنامه واکسن می تواند منجر به نابرابری بین دولت و افراد شود” و “نمی توان از آنها جلوگیری کرد”.

وی گفت: پاسپورت واکسن قبلاً در برخی کشورها معرفی شده است. “اگر نخست وزیر جانسون نتواند در نشست G7 استانداردهای جهانی را تعیین کند ، سردرگمی قابل توجهی ایجاد می شود.”

بلر افزود: “اگر هر كشور گذرنامه واكسن مخصوص به خود را داشته باشد ، سردرگم تر و دشوارتر خواهد بود ، و (اطلاعات وارد شده) ممكن است رضایت بخش نباشد.”

در همین حال ، وزارت بهداشت ایسلند اعلام کرد که برای افراد واکسینه شده گواهی واکسیناسیون صادر کرده است. وی گفت: اگر افراد این گواهینامه را در مرز ارائه دهند ، از اقدامات قرنطینه تاج 19 در سایر كشورها معاف هستند.

اسرائیل ، یک کشور خاورمیانه نیز اعلام کرده است که ماه آینده گواهی واکسیناسیون به نام پاسپورت سبز صادر خواهد کرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *