[ad_1]

با تشکر از تبلیغات با منفی 1.3٪ در سه ماهه چهارم و بلوک دوم

پیوند_انتخابی
[마르세유=AP/뉴시스]در روز 14 (به وقت محلی) ، بعد از غروب در مارسی در جنوب فرانسه تحمیل شد تا از گسترش کرونا 19 جلوگیری کند ، یک عابر پیاده در جاده بندر قدم می زد. در پانزدهم ماه شانزدهم ، مقررات منع رفت و آمد در فرانسه با 2 ساعت افزایش به 18 ساعت افزایش یافت. 2021.01.15.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ اون = مقیاس رشد منفی در طول سال 2020 به دلیل اقتصاد مطلوب فرانسه در سه ماهه چهارم آخر (اکتبر-دسامبر) کمتر از حد انتظار بود.

در سه ماهه چهارم ، نرخ رشد نسبت به سه ماهه قبلی منفی 1.3 درصد بود و نرخ رشد کلی در سال 2020 نسبت به سال 2019 به ترتیب منفی 8.3 درصد بود ، طبق اداره آمار ملی فرانسه (INSEE). 29 ام.

کارشناسان نرخ رشد منهای 4 درصد را در سه ماهه چهارم پیش بینی کرده و دولت فرانسه در تهیه این بودجه نرخ رشد منفی 11 درصد را در سال 2020 پیش بینی کرده است. در واقع همه عملکرد بهتری داشتند.

فرانسه ، دومین اقتصاد بزرگ بعد از آلمان در اتحادیه اروپا و منطقه یورو ، پس از اقدام شدید برای جلوگیری از تاج تاج 19. سه ماهه سوم ، زمانی که اقتصاد بهبود یافت ، به اضافه 18.5 درصد بهبود یافت و از سه ماهه قبل به عنوان مخرج استفاده کرد.

نرخ رشد سه ماهه منطقه یورو با سه ماهه قبلی ایالات متحده مقایسه می شود ، اما سالانه به عنوان ایالات متحده تبدیل نمی شود. در ایالات متحده ، نرخ رشد در سه ماهه سوم بعلاوه 33.4٪ شناخته شده است ، اما این فرمولی به صورت سالانه است و در مقایسه با سه ماهه قبل و بدون تغییر در اروپا یا فرانسه فقط به علاوه 7.4٪ است. فرانسه 18.5٪ بود.

بنابراین ، نرخ رشد فرانسه در سه ماهه سوم ، که به 18.5 درصد رسیده است ، بالاترین سطح در حالی است که میانگین نرخ رشد منطقه یورو 12.7 درصد بود ، در سبک آمریکایی از 70 درصد فراتر می رود.

با استفاده از مخرج در سه ماهه سوم ، زمانی که این بازگشت اتفاق افتاد ، نرخ رشد در سه ماهه چهارم منفی 1.3 درصد بود. از اواسط ماه اکتبر ، هنگامی که سه ماهه چهارم آغاز شد ، اروپای غربی ، از جمله فرانسه ، از ماه نوامبر به دلیل طوفان برای گسترش مجدد تاج مجبور به محاصره دوم شد و وضعیت اقتصادی به خوبی برگشته است.

فرانسه در اوایل دسامبر به دلیل شوک اقتصادی این دومین محاصره کامل را لغو کرد ، اما کاهش موارد تأیید شده مشخص نیست ، بنابراین دولت امانوئل مکرون در حال بررسی این مسئله است که آیا محاصره سوم را اجرا کند. منع رفت و آمد در ساعت 8:00 در ماه دسامبر آغاز شد ، از ژانویه تا ساعت 6:00 تمدید شد ، اما مدرسه تعطیل نشد.

در مورد کرونا 19 در فرانسه ، در تاریخ 29 ام ، 26900 نفر دیگر اضافه شدند و تعداد جمعاً تأیید شده به 3.17 میلیون نفر رسید. این کشور با 3 میلیون واحد در کنار انگلیس و روسیه در رتبه 6 جهان قرار دارد و تعداد کل مرگ و میرها نزدیک به 74700 نفر است که پس از انگلیس و ایتالیا در رتبه 7 قرار دارد.

در همین حال ، اداره ملی آمار آلمان ده روز پیش 5.0٪ منفی را به عنوان آمار اولیه رشد اقتصادی در سال 2020 اعلام کرد. آلمان پس از رشد منفی 9.8 درصدی در سه ماهه دوم ، در سه ماهه سوم 8.5٪ بهبود یافت. بسیار پایدارتر از فرانسه است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.