[ad_1]

پیوند_انتخابی
[마리냔느=AP/뉴시스] در تاریخ اول ، مشتری در یک رستوران پیتزا در فضای باز ، که یک نوع تجارت قانونی در شهری در جنوب فرانسه است ، پیتزا می خورد. در طول روز ، نخست وزیر ژان كاستكس اعلام كرد كه اقدامات مقابله با تخلفات 12 ساعته قانون منع رفت و آمد و افتتاح غیرقانونی رستوران را افزایش خواهد داد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = در روز اول ، وزیر دارایی هشدار داد که از حمایت مالی محروم خواهد شد ، زیرا برخی از دارندگان رستوران ها که از تحریم سه ماهه تجارت در فرانسه خسته شده اند ، اقدام به از سرگیری تجارت بدون اجازه می کنند.

وزیر دارایی برونو لماره گفت: “من می دانم که رستوران ها از نظر اخلاقی از نظر اخلاقی و روحی بسیار دشوار هستند.” “اما این قانون شکنی را توجیه نمی کند.”

فرانسه قبلاً محاصره محدودیت های شدید در رفت و آمد ساکنان و مشاغل تجاری را در اوایل ماه شیوع کرونا 19 آغاز کرده بود و سپس در اواخر ماه مه کاملاً برداشته شد.

در آن زمان رستوران ها ، بارها و کافه ها کاملاً ممنوع بودند. قفل دوم در اواخر دسامبر برداشته شد و مقررات منع رفت و آمد زودتر از ساعت 6 بعد از ظهر تعیین شد. بارها و کافه ها مجاز به فعالیت بودند ، اما رستوران ها هنوز ممنوع بودند.

در پاسخ ، ده ها هزار نفر موافقت کردند و قول دادند که به اعتراضات آنلاین مبنی بر اینکه برخی از صاحبان رستوران ها و سرآشپزها جنبش نافرمانی مدنی اخیر هستند و می خواهند بی قید و شرط خود را از اول فوریه از سر بگیرند ، پاسخ دهند.

در حقیقت ، دو روز پیش ، پلیس پاریس گفت که آنها 24 رستوران را پیدا کرده اند که به طور غیرقانونی کار می کردند.

در آن روز ، وزیر دارایی تأکید کرد که این رستوران ، که درگیر پذیرش مشتری شده بود ، توسط یارانه های دولتی به مدت یک ماه تعلیق شده بود و “اگر دوباره گرفتار شود ، آنها دائماً آنها را دریافت نمی کند”.

دولت فرانسه اقدامات جبران خسارت مانند پرداخت حداکثر 10 هزار یورو (13.5 میلیون وون) ماهانه یارانه به صنایعی مانند رستوران ها را که به دلیل اقدامات جلوگیری از کار ممنوع شده اند ، در نظر گرفته است.

با این حال ، صاحبان مشاغل شکایت دارند که با از بین رفتن اجاره ، قادر به جبران کامل خسارات عملیاتی خود نیستند.

در حال حاضر ، تعداد 19 مورد تاج تجمعی در فرانسه از 40،000 به 20،000 در روز اضافه می شود ، که با 3،25 میلیون نفر در جهان 6 است و تعداد کل مرگ نیز با 76،200 مورد 7 است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *