[ad_1]

اصلاح ناتوانی در رسیدن به هدف مهم است … جریمه نمادین 1 یورو
شناخت ارتباط بین کمبود تلاش و آسیب محیطی

پیوند_انتخابی
[파리=AP/뉴시스]در تاریخ 30 نوامبر 2018 ، دود از دودکش های یک کارخانه در پاریس در پشت یک کامیون حامل اتومبیل های عبور از روی یک پل در پاریس بلند شد. دادگاه اداری پاریس در سومین روز حکم داد که دولت فرانسه در دادخواست طرح شده توسط سازمان های غیردولتی اقدامات کافی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی انجام نداده است. 2021.2.3

[서울=뉴시스]گزارشگر یو سه جین = گزارشگر یو سه جین = دادگاه اداری فرانسه در پاریس ، در سومین روز محكوم شد كه دولت فرانسه اقدامات كافی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی را در دادخواست تشكیل شده توسط NGO ها انجام نداده است.

دادگاه صدمات زیست محیطی مرتبط با تغییرات آب و هوایی را پذیرفت و مسئولیت عدم دستیابی کامل فرانسه به اهداف کاهش گازهای گلخانه ای را بر عهده گرفت.

رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل مکرون ، که به شدت از واکنش به تغییرات آب و هوایی حمایت می کند ، گفت که در دسامبر سال گذشته هدف اتحادیه اروپا برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای باید حداقل به 55٪ نسبت به 1990 افزایش یابد ، که بسیار بیشتر از 40 قبلی است تا سال 2030. اصرار دارد.

با این حال ، سران فرانسوی Oxfam و Greenpeace شکایتی را مطرح کردند که در آن ادعا می کنند اقدامات ماکرون به اندازه کافی از سرکوب انتشار گازهای گلخانه ای که عامل اصلی گرم شدن کره زمین است ، حمایت نمی کند.

دادگاه حکم داد که ارتباطی بین عدم تلاش دولت برای رسیدن به هدف و آسیب های زیست محیطی وجود دارد.

با این حال ، دادگاه به دولت دستور پرداخت جریمه ای “نمادین” فقط 1 یورو را به عنوان جریمه نقض در عدم انجام تعهدات خود پرداخت و گفت: مهم این است كه رسیدگی به عدم دستیابی به هدف كاهش گازهای گلخانه ای خود را برطرف كند.

با این وجود ، چهار سازمان غیردولتی (NGO) که این دادخواست را مطرح کردند ، این تصمیم را “اولین پیروزی تاریخی برای آب و هوا” و “پیروزی حقیقت” ارزیابی کردند. دولت فرانسه سیاست ناکافی اقلیمی را انکار کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *