[ad_1]

پیوند_انتخابی
[솔즈베리=AP/뉴시스] در شانزدهمین کلیسای سالزبری ، انگلیس ، به یک مرکز واکسیناسیون برای ویروس جدید کرونا تبدیل شد (کرونا 19). وزیر امور خارجه انگلیس دومینیک راب در هفدهم (به وقت محلی) هدفی را برای تسریع در واکسیناسیون و انجام اولین دور واکسیناسیون برای همه بزرگسالان تا ماه سپتامبر اعلام کرد. 2021.1.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جونگ-اون = من اطمینان دارم که فرانسه ، که تعداد تزریقات بسیار کمی را در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا ثبت می کند ، حتی با توجه به جمعیت واکسن کرونا 19 برای آن تزریق شده است ، شروع به تسریع و دستیابی به هدف تزریق می کند. 1 میلیون تا پایان ژانویه.

وزیر بهداشت اولیویه بیرنگ در هجدهم هجدهم گفت ، آنها اضافه کردند که آنها واکسن کافی برای گرفتن 2.4 میلیون عکس تا پایان ماه فوریه تهیه کرده اند.

علاوه بر این ، مراکز واکسیناسیون در 800 مکان در سراسر کشور نصب شده است.

فرانسه با جمعيت 66 ميليون جمعيت در پايان ژانويه هدف 1 ميليون تزريق را دارد ، اما آلمان (83 ميليون جمعيت) كه با هم شروع شده اند ، پس از 500000 تزريق 10 روز قبل ، هم اكنون به يك ميليون نفر رسيده است.

انگلیس (65 ​​میلیون نفر) که بیست روز زودتر آغاز شده بود ، روز گذشته 3.8 میلیون نفر ، 5٪ از کل جمعیت را تزریق کرده بود. انگلیس که قصد دارد تا 15 فوریه واکسیناسیون 9 میلیون نفر در چهار گروه در معرض خطر را تکمیل کند ، قصد دارد هفتهانه 1.5 میلیون نفر را با 140 نفر در دقیقه تزریق کند و یک مرکز واکسیناسیون 24 ساعته در این هفته راه اندازی کند.

در حال حاضر ، ایالات متحده کشوری با بیشترین تعداد افرادی است که از طریق بیش از 10 میلیون آمپول ، از جمله برخی تزریق های ثانویه ، تزریق واکسن دریافت کرده اند. جو بایدن انتخاب شده قول می دهد تا 30 آوریل در 100 روز به 100 میلیون نفر تزریق کند و با شروع به کار در 20 ژانویه ضریب تزریق را ضرب می کند. به عبارت دیگر ، این بدان معناست که روزانه یک میلیون نفر تزریق می شود.

در همین حال دبیرکل سازمان بهداشت جهانی (WHO) تد هانوم گوبلر یوسوس گفت 39 میلیون تزریق در 49 کشور با درآمد بالا انجام شده است در حالی که کشورهای فقیر فقط 25 تزریق به یک کشور انجام داده اند. من کردم.

تعداد تاج های تأیید شده تجمعی 19 از 95 میلیون تاج عبور می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *