[ad_1]

در شش مورد از جمله جنین در معده به قتل محکوم شد
قبل از حادثه با پدرم اختلاف داشته باشم

پیوند_انتخابی
[인디애나폴리스(미 인디애나주)=AP/뉴시스]وكیل رایان میرز از شهرستان ماریون ، ایندیانا ، در تاریخ 28 (به وقت محلی) كنفرانس مطبوعاتی در ایندیاناپولیس برگزار می كند. وی گفت: پسر 17 ساله ای به نام ریموند رونالد لی چایلدز سوم به قتل پدرش ، مادر تازه متولد شده ، دو نفر از بستگان نوجوان و یک زن باردار 19 ساله در خانه خانواده متهم شد. 2021.1.29

[인디애나폴리스(미 인디애나주)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = پسر 17 ساله ای از ایندیاناپولیس ، ایندیانا ، آمریکا ، متهم به تیراندازی و كشتن پنج نفر از جمله پدرش ، مادر جدید ، دو نفر از اقوام نوجوان و یک زن باردار 19 ساله است ، کیفرخواست گفت: در 28th (به وقت محلی) فاش شد.

ریان مایرز ، دادستان شهرستان ماریون گفت: “در تاریخ 25 ام ، ریموند رونالد لی چایلدز سوم دستگیر شد و به شش مورد قتل از جمله جنین در شکم یک زن باردار متهم شد.” این اصطلاح برای یک زن باردار فقط یک هفته بعد بود.

چایلدز سوم همچنین به تلاش برای قتل نوجوان اولیه دیگر توسط یکی از بستگان نوجوان و داشتن اسلحه بدون مجوز متهم است. تیراندازی در روز 24 در خانه او در ایندیاناپولیس رخ داد.

چیدلز سوم ، که قبل از تیراندازی با پدرش مشاجره کرد ، گفت: دادستان میرز گفت: “پلیس در حال بررسی ماهیت اختلاف است.”

معاینه پزشکی ماریون کانتی گفت که این پنج نفر درگذشته ریموند چایلدز 42 ساله و همسرش کیج چیلدز 42 ساله ، بستگان الیجا چایلدز 18 ساله ، ریتا چایلدز 13 ساله و کیارا هاوکینز 19 ساله بودند دادستان میرز گفت هاوکینز که با شخصی که در خانه زندگی می کرد رابطه داشت ، به یک بیمارستان محلی منتقل شد و در حین معالجه درگذشت و پسر شکمی نیز درگذشت.

راندال تیلور ، رئیس پلیس ایندیاناپولیس گفت که تیراندازی بدترین تیراندازی در یک دهه اخیر در ایندیاناپولیس بود و هیچ ارتباطی با مواد مخدر نداشت و مربوط به فقر یا خشونت ناامید کننده نبود ، بلکه یک نوع شر کاملا متفاوت بود.

Childs III 17 ساله و یک مرد جوان است ، اما طبق قانون ایندیانا به عنوان یک بزرگسال متهم می شود و اظهار می دارد که اگر او به جرایمی مانند قتل یا اقدام به قتل متهم شود ، این 16 سال یا بیشتر ممکن است به عنوان بزرگسال تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *