[ad_1]

یتس ، بیمارستان جانبازان ، ویرجینیا غربی
در طول درمان ارتوپدی فلج و آزار دیده است

پیوند_انتخابی
[워싱턴= AP/뉴시스]آرم جلوی مقر اداره جانبازان در واشنگتن دی سی ، ایالات متحده آمریکا.

[찰스턴( 미 웨스트버지니아주)=AP/뉴시스] خبرنگار چا می ری = پزشك سابق در یك بیمارستان كهنه سربازان ویرجینیای غربی در 25 ام (به وقت محلی) به اتهام حمله مرتب به سه بیمار مرد و نقض حقوق بشر به 25 سال دادگاه محكوم شد.

دادستان ها گفتند كه قاضی فرانك ولف از دادگاه منطقه ای آمریكا ، جاناتان یتس 52 ساله را به خاطر همه اتهاماتی كه به جرم خود اعتراف كرد ، به 25 سال زندان و سه سال نظارت امنیتی محكوم كرد.

در سپتامبر سال گذشته ، یتس اعتراف کرد کهنه سربازان به نقض حقوق بشر و آزار و اذیت این سه نفر متهم شده اند و اعتراف کرده است که این جرمی بوده است که در حین خدمت انجام شده است.

ییتس به عنوان یک جراح ارتوپدی در مرکز پزشکی بکلی در اداره جانبازان کار می کرد ، جایی که بیشتر از روش های کششی و ماساژ برای درمان استفاده می کرد. بیشتر بیماران وی برای درمان درد مزمن به بیمارستان آمدند.

یتس که آوریل گذشته دستگیر شد ، یک ماه بعد توسط هیئت منصفه عالی محکوم شد.

یتس به دادستان گفت که دو جانباز مورد آزار و اذیت قرار گرفتند ، یکی استخوان در گردن داشت و دیگری با استفاده از طب سوزنی بی حرکتی آنها را انجام داد و سپس اندام تناسلی خود را ماساژ داد. بیمار سوم نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفت ، و هیچ ارتباطی با هدف درمان پزشکی نداشت.

مایکل کریسترمن ، نماینده ویژه FBI در پیتسبورگ ، در مورد این پرونده اظهار داشت: “تصمیم امروز بیانگر جدی بودن رفتار مجرمانه متهم است. او نه تنها به عنوان پزشک سوگند خود را شکست ، بلکه دانش پزشکی ویژه ای نیز به بیماران خود ارائه داد. “به عنوان وسیله ای برای آزار جنسی مورد سو استفاده قرار گرفت.”

وی به ویژه افزود كه مجازات سنگین 25 سال زندان مناسب است ، زیرا جرمی پنهانی در دفتر یك جانباز بیمارستان كه قرار بود پناهگاه و سرپناهی برای بیماران باشد ، انجام شده است.

اداره جانبازان ایالات متحده دومین واحد بزرگ در دولت فدرال است که 9 میلیون جانباز را مدیریت و محافظت می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.