[ad_1]

پیوند_انتخابی
[아디스아바바=AP/뉴시스]در هجدهم (به وقت محلی) در آدیس آبابا ، اتیوپی ، جشنواره تیمکات برگزار شد و کالسکه ای با مردم به سمت کلیسا حرکت کرد. جشنواره تیمکات جشنواره ای نماینده در اتیوپی است که از Epiphany ارتدکس اتیوپی از حضرت عیسی (ع) و غسل تعمید حضرت عیسی (ع) در رود اردن بزرگداشت و آن را گرامی می دارد. 2021.01.19.

[아디스아바바=신화/뉴시스] خبرنگار لی جه جونگ = مقامات محلی در تاریخ سی و یکم اعلام کردند که حداقل 24 نفر در اثر سقوط اتوبوس بر روی صخره ای در شمال اتیوپی ، آفریقای شرقی جان خود را از دست دادند.

گاشائو آله گون ، افسر پلیس راهنمایی و رانندگی در ایستگاه پلیس نامگوند در آمهارا ، اتیوپی ، گفت که شب گذشته اتوبوس از جاده خارج شد و در زیر یک دره 200 کیلومتری سقوط کرد.

مقامات آل هژون گفتند که برخی از مسافران این اتوبوس بازماندگانی بودند که به شدت مجروح شده و برای مداوا به بیمارستان نزدیک منتقل شدند.

گفته می شود که پلیس محلی در حال بررسی روند دقیق و علت حادثه است.

در اتیوپی ، یکی از فقیرترین کشورهای جهان ، حوادث بزرگ جاده ای یکی پس از دیگری به دلیل شرایط نامناسب جاده ، بی احتیاطی در رانندگی ، صدور بی پروا گواهینامه رانندگی و اجرای ناکافی قوانین ایمنی راهنمایی و رانندگی رخ می دهد.

در همین حال ، عفونت ویروس کرونا در اتیوپی (کرونا 19) در ساعت 22:45 (KST) در تاریخ سی و یکم به طور تجمعی تأیید شد ، که تاکنون 2.091 نفر فوت کرده اند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *