[ad_1]

خشم عمومی در ایالات متحده به دلیل حمایت ضعیف از واکسن ها صورت گرفت

پیوند_انتخابی
[라스베이거스(미 네바다주)=AP/뉴시스]در تاریخ 22 ام ، بطری های خالی واکسن Pfizer-Bioentech که در مرکز واکسیناسیون دانشگاه نوادا در لاس وگاس ، نوادا استفاده می شود ، روی هم جمع شده است. یک مدیر عامل دانشجویی (مدیر عامل) یک شرکت مسئول توزیع واکسن علیه ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در فیلادلفیا ، ایالات متحده ، اعتراف کرد که دوستان خود را در روز 28 (به وقت محلی) واکسینه کرده است ، عصبانیت در ایالات متحده ، جایی که واکسیناسیون انجام شده است خبرگزاری فرانسه گزارش داد که کند است. 2021.1.29

[서울=뉴시스]خبرنگار یو سه جین = مدیر عامل دانشجویی در شرکتی که مسئول توزیع واکسن برای ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در فیلادلفیا ، ایالات متحده است ، اذعان کرد که وی دوستان خود را در روز 28 (به وقت محلی) واکسن را واگذار کرده است. خبرگزاری فرانسه گزارش داد که این خشم را در ایالات متحده برانگیخت.

شهر فیلادلفیا قراردادی را برای توزیع واکسن Corona 19 در فیلادلفیا با Philly Fighting Covid که سال گذشته توسط آندری دوروتین 22 ساله تاسیس شد ، منعقد کرده است.

Philly Fighting Covid اولین نفری بود که در یک آزمایش واکسن شرکت کرد و اولین مرکز واکسیناسیون را اوایل این ماه تشکیل داد و فیلادلفیا را به مبارزه با COVID-19 هدایت کرد. تاکنون این شرکت به عنوان کارگران خط مقدم پزشکی نزدیک به 7000 نفر را واکسینه کرده است ، بیشتر آنها افرادی که باید ابتدا واکسینه می شدند.

با این حال ، دوروتین اعتراف کرد که وی و چهار نفر از دوستانش واکسینه شده اند ، اگرچه واجد شرایط واکسیناسیون اولویت نیستند. او اذعان می کند که این رفتار اشتباه است ، اما در آستانه پایان دوره واکسیناسیون است ، اما به دنبال شخصی در یک گروه پر خطر است که اولین واکسیناسیون را دریافت کند. وی گفت که وی و دوستانش واکسینه شده اند.

فیلادلفیا به رابطه خود با Philly Fighting Covid پایان داد. با این حال ، درخواست هایی برای بررسی این موضوع وجود دارد که چرا شهر فیلادلفیا قراردادی برای تهیه واکسن با یک پسر 22 ساله امضا کرده است.

واکسن هایی که توسط Pfizer و Bioentech ساخته شده اند باید در دمای بسیار پایین نگهداری شوند و پس از باز شدن بسیار محدود هستند.

در همین حال ، طبق رسانه های آمریکایی ، بر اساس رسانه های آمریکایی ، رانندگان حامل واکسن در اورگان در کولاک گرفتار شده و مشخص شده است که قادر به استفاده از واکسن قبل از زمان موثر استفاده نیستند و پس از واکسیناسیون رانندگان.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *