[ad_1]

پس از مرگ اخیر چهار کودک در شمال سوریه
“لطفاً از حمله به اقامتگاههای خصوصی خودداری کنید”

پیوند_انتخابی
[알레포=AP/뉴시스]روز ششم (به وقت محلی) ، یک کامیون پر از مواد منفجره در نزدیکی یک ایستگاه اتوبوس در الباب در نزدیکی حلب سوریه منفجر شد و خدمه با کلاه ایمنی سفید یک کودک را از یک ساختمان فروریخته نجات دادند. فعالان مخالف سوری می گویند دست کم 19 نفر در حملات تروریستی در یک روستای تحت کنترل شورشیان تحت حمایت ترکیه کشته و بیش از 80 نفر زخمی شده اند. 2020.10.07

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری (صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف)) به تمام سربازان درگیر در جنگ داخلی سوریه در تاریخ 31 ژانویه (به وقت محلی) گفت که او نگران مرگ اخیر چهار کودک در شمال سوریه است. لطفا از او محافظت کنید ”

رئیس جمهور یونیسف ، بو ویکتور نیلند ، گفت: “یونیسف بار دیگر از همه کشورهای شرکت کننده می خواهد که به تعهد خود در محافظت از کودکان در هر زمان عمل کنند و تحت هیچ شرایطی از حمله به مناطق غیرنظامی خودداری کنند.”

وی با بیان اینکه در سالهای اخیر حداقل 22 کودک کشته شده اند ، زیرا جنگ اخیر در جنگ داخلی سوریه به شهرک های غیرنظامی گسترش یافته است ، گفت: وضعیت فعلی سوریه نشان می دهد که کودکان باید روز به روز به زندگی خود ادامه دهند و در خطر مرگ باشند.

“در طی ده سال از آغاز جنگ داخلی ، کودکان در طول تاریخ قربانیان ویرانی های بی سابقه ، تجزیه خانواده ها و مرگ بوده اند. زندگی کودکی ، خانواده ها و حتی زندگی آنها از بین رفته است. اکنون زمان خاتمه جنگ داخلی در سوریه “تأکید کرد.

هفته گذشته بر اثر بمباران مرگبار توپخانه در چندین روستای شمال حلب ، بسیاری از غیرنظامیان از جمله چهار کودک کشته و بسیاری زخمی شدند.

بر اساس گزارش رسانه های محلی ، یک بمب در روز 31 در آزاز منفجر شد که منجر به کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن 22 نفر شد. همچنین متوفی یک دختر 12 ساله را نیز شامل شد. همچنین در استان حلب ، عفرین ، یک بمب خودرو منفجر شد و روز گذشته شش غیرنظامی کشته شد ، سه نفر از آنها در کودکی گزارش شدند

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *