[ad_1]

“ما اقدامی فوری علیه تعرفه های فعلی چین انجام نخواهیم داد”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]مانیتور نصب شده در کمیسیون خدمات مالی سنای ایالات متحده در نوزدهم ، جو بایدن ، رئیس سابق فدرال رزرو ، جانت یلن را نشان می دهد که به عنوان اولین وزیر دارایی دولت بعدی ایالات متحده منصوب شد. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جانت یلن وزیر خزانه داری آمریکا بر همکاری با اتحادها و کشورهای شریک در پاسخ به مسیر یک به یک چین تأکید کرد.

در یک پرسشنامه کتبی ارائه شده به کمیته مالی سنا در 21 (به وقت محلی) ، نامزد یلن در پاسخ به سال در مورد استراتژی پاسخ فردی ، گفت: “رویکرد چین برای توسعه ، از جمله فردی ، با ارائه پادمان های اقتصادی-اجتماعی اقدامات برای پروژه هایی که ما پشتیبانی می کنیم با این تفاوت دارم. ”

وی ادامه داد: “ما بر ایجاد ظرفیت محلی و مشارکت متمرکز خواهیم شد.” – ما با اتحاد و کشورهای شریک همکاری می کنیم تا از بالاترین استانداردها در بخشهای زیست محیطی ، اجتماعی و کارگری پشتیبانی کنیم ، تا سرمایه گذاری در توسعه را افزایش دهیم که در دراز مدت پایدار و سودآور باشد. من این کار را خواهم کرد. “

همچنین در مورد روابط تجاری ایالات متحده و چین پرس و جو شد. یلن نامزد انتخابات گفت: “رئیس جمهور بایدن گفت كه همه عناصر سیاست تجاری دولت دونالد ترامپ با چین را بررسی خواهد كرد ، از جمله اینکه آیا چین از شرایط توافق فاز 1 برخوردار است یا خیر.”

وی گفت: “رئیس جمهور بایدن گفته است كه در مورد تعرفه های عمومی فعلی اقدامات فوری انجام نخواهد داد.” “رئیس جمهور در مورد فشار مشترک با متحدان مشورت خواهد کرد. برای فشار واقعی بر چین ، ما روش دیگری (و دولت سابق) خواهیم داشت.”

وی همچنین در مورد موضوعات تحریم مانند ایران و کره شمالی به چین اشاره کرد و گفت: در رابطه با چین رقیب خود اجازه نمی دهیم تحریم های ما را نقض کنند.

علاوه بر این ، با توجه به پرونده های وزارت دارایی دفتر کنترل دارایی های خارج از کشور (OFAC) ، “من کارمندان OFAC را با کارمندان پارلمان در مورد تحریم های کره شمالی و چین بحث می کنم ، از جمله اینکه آیا تحریم های فعلی موثر هستند و باید تقویت شوند. ” در جواب می گوید.

یلن ، که به عنوان اولین وزیر دارایی دولت بایدن انتخاب شد ، یک جانباز اقتصادی است که پیش از این به عنوان رئیس کمیته مشورتی اقتصادی کاخ سفید (CEA) و رئیس فدرال رزرو فعالیت می کرد. انتظار می رود رای گیری سنا در بیست و دومین دوره به تصویب برسد و در صورت تأیید ، اولین وزیر خزانه داری زن در ایالات متحده خواهد شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *