[ad_1]

نامه به شهردار لندن صدیق خان
شرکت غذایی ژاپنی در لندن حتی در اعتراض کره ای ها همچنان از پرچم خورشید در حال طلوع استفاده می کند

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]مواد تبلیغاتی برای استفاده از پرچم خورشید در حال طلوع از حق رای دادن غذاهای ژاپنی ژاپن در لندن ، انگلستان. (منبع: تهیه شده توسط پروفسور کیونگ-دوک سئو) 2021.2.4.

[서울=뉴시스]گزارشگر Ji-ye Lee = در چهارم که یک رستوران ژاپنی در لندن ، انگلستان ، از آرم خورشید استفاده می کند تا جنجال ایجاد کند ، Seo Kyung-deok ، استاد دانشگاه زنان Sungshin ، با ارسال نامه ای به صديق خان ، شهردار لندن ، درخواست مناسب عمل.

پروفسور سئو در نامه ای به شهردار هان گفت: “بر خلاف آلمان که استفاده از هاکنکروز (نماد نازی ها) را پس از جنگ جهانی دوم به طور قانونی ممنوع کرد ، ژاپن تا مدتی پس از پایان جنگ از پرچم خورشید استفاده نمی کرد. و مجدداً توسط نیروی زمینی برای دفاع از خود مورد استفاده قرار می گیرد. “

وی توضیح داد: به دلیل تفاوت بین درک درست آلمان از تاریخ و برداشت تحریف شده ژاپن از تاریخ ، اروپاییان به خوبی می دانستند که هاکنکروز یک جنایتکار جنگی است ، اما چاره ای جز دانستن طلوع خورشید نداشتند.

پروفسور سئو گفت: “این اقدامی است که شمار زیادی از آسیایی ها را فراتر از کره ای ها درد بزرگی ایجاد می کند. ادامه استفاده از پرچم خورشید در لندن ، یک شهر کلاس جهانی کاملاً غیرممکن است. لطفاً اقدامات مناسب را انجام دهید” من پرسیدم

شرکت حق رای دادن غذای هسته ای ژاپن مستقر در لندن furoise ugoijpn ‘علیرغم اعتراض های مداوم کره ، همچنان از آرم خورشید در طیف مختلف تبلیغات استفاده می کند. اخیراً او حتی تی شرت هایی را نیز فروخت.

به ویژه ، او به دلیل اظهار نظر از شبکه های راست گرای ژاپنی که از پرچم خورشید در حال طلوع دفاع می کردند و از بالا رفتن پرچم خورشید چشم پوشی می کردند ، مورد انتقاد قرار گرفت ، گویی هیچ مشکلی وجود ندارد زیرا وی اظهارات اعتراضات محلی ها و دانشجویان بین المللی در انگلیس را پاک و مسدود کرد. .

پروفسور سئو گفت که او دائماً “کمپین جهانی طلوع آفتاب” را راه اندازی می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.