[ad_1]

مکالمات تلفنی دو جانبه در تاریخ 26 ام … با درخواست از ایالات متحده آمریکا ادامه دهید

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]وزیر محیط زیست هان جئونگ ای با جان کری ، نماینده ایالات متحده در امور آب و هوایی ، در روز 26 ام در دفتر وزیر مجتمع دولت در Sejong در شهر Sejong در مورد راه های همکاری در اجرای خنثی سازی کربن صحبت کرد. (عکس = با مجوز از وزارت محیط زیست) 2021.01.27. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار جئونگ سئونگ-وین = کره و ایالات متحده توافق کرده اند که برای دستیابی به خنثی سازی کربن در جامعه بین المللی همکاری کنند.

به گفته وزارت محیط زیست در تاریخ 27 ، وزیر محیط زیست Hanjeong-ae گفتگویی دوجانبه با نماینده آب و هوای ایالات متحده جان کری در تاریخ 26 به صورت تلفنی انجام داد و اقدامات همکاری برای مقابله با تغییرات آب و هوا را مورد بحث قرار داد.

این جلسه بلافاصله پس از تحلیف وزیر خان به درخواست ایالات متحده برگزار شد.

وزیر هان از راه اندازی دولت جدید ایالات متحده استقبال کرد و از الحاق مجدد توافقنامه پاریس استقبال کرد. وزیر هان گفت كه انتظار دارد بازگشت ایالات متحده به توافقنامه پاریس موجب تسریع در تلاشهای جامعه جهانی برای پاسخ به تغییرات آب و هوایی و گسترش اجرای بی طرفی كربن شود.

دو طرف مشاهده کردند که رهنمودهای سیاسی دو کشور در مورد خنثی سازی کربن در سال 2050 مشابه است و توافق کردند که سیستم همکاری بین دو کشور مانند افتتاح پروژه های همکاری تقویت شود.

فرستاده ویژه كری استقرار “استراتژی طولانی مدت برای تولید برق با كربن كم” (LEDS) توسط كره را هدف قرار داد كه هدف آن خنثی كردن كربن در سال 2050 در پایان سال گذشته است.

دو طرف در اجلاس G7-G20 امسال و بیست و ششمین کنفرانس تغییر آب و هوا در گلاسگو ، انگلیس ، در نوامبر سال جاری در مورد لزوم همکاری به توافق رسیدند.

فرستاده ویژه كری از سال 1985 تا 2013 سناتور آمریكایی از ماساچوست بود و سیاستمدار برجسته آمریكایی است كه در انتخابات ریاست جمهوری 2004 آمریكا به عنوان كاندیدای دموكرات ها نامزد شد. پس از انتصاب به عنوان نماینده اقلیم به دفتر رئیس جمهور در 23 نوامبر سال گذشته ، دوره وی از 20 ژانویه سال جاری آغاز شد.

گزارش شده است كه كری فرستاده ویژه كشورهای در حال توسعه را مجبور كرده است تا در كنگره 2015 پاریس تعهدات مربوط به كاهش انتشار گازهای گلخانه ای را فقط به كشورهای توسعه یافته تحمیل كند تا تصویب توافق نامه پاریس را آغاز كند. در آوریل 2016 ، سال بعد ، این توافق نامه به عنوان وزیر امور خارجه امضا شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *