[ad_1]

“100 میلیون نفر می توانند در طی 100 روز از کشف بایدن واکسینه شوند”

پیوند_انتخابی
[베데스다=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، مورچه کرونا 19 را در مitسسه ملی بهداشت (NIH) در بتسدا ، مریلند در 22 (به وقت محلی) تلقیح کرد: “من از ایمنی و اثر بخشی واکسن اطمینان دارم.” کیسه گفت ، و “ما واکسیناسیون را به هر کسی که فرصت دارد توصیه می کنیم.” 20/12/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، گفت واکسن ویروس کرونا (کرونا 19) می تواند ظرف چند هفته بیشتر مورد تایید قرار گیرد.

مدیر کیف در هفدهم NBC (به وقت محلی) در Meet the Press ظاهر شد و گفت: “اطلاعات مربوط به واکسن کرونا 19 ، ساخته شده توسط جانسون و جانسون و AstraZeneca ، به سازمان غذا و دارو ارسال می شود. ) طی یک تا دو هفته. من فکر می کنم که ”

سپس FDA تصمیم سریع و کاملی در مورد استفاده اضطراری واکسن جدید اتخاذ خواهد کرد.

پاوش گفت: “زمان لازم برای انجام این روش مطمئناً هفته است ، نه ماه”.

FDA قبلاً استفاده اضطراری از واکسن Pfizer و Moder یا Corona 19 را تأیید کرده است.

واکسن کرونا 19 ، ساخته شده توسط جانسن ، یکی از شرکت های تابعه جانسون و جانسون ، برخلاف واکسن های دیگر که به دو دوز نیاز دارند ، فقط به یک دوز نیاز دارد.

پوچ در مورد قول جو بایدن مبنی بر اجازه دادن به 100 میلیون دوز واکسیناسیون طی 100 روز پس از روی کار آمدن ، اظهار داشت که “100 میلیون دوز در طی 100 روز کاملاً عملی است”.

“رئیس جمهور بعدی (بایدن) در تلاش است تا با مراجعه به قانون ساخت دفاع ، آنچه مورد نیاز است را بدست آورد.” زمان. هدف آن روشن و غیر قابل تردید است. ”

Pouch در پاسخ به شیوع ویروس جهش یافته کرونا 19 گفت: حتی اگر ویروس جهش یافته کشنده نباشد ، می تواند فشار بیشتری به سیستم پزشکی ملی وارد کند.

پوچ گفت: “اگر جمعیت واکسیناسیون به اکثریت عظیم تبدیل شود ، می توانیم به شرایط بسیار خوبی برسیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.