[ad_1]

“به نظر می رسد زندگی عادی تا دیر نشده سخت خواهد بود.”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، کنفرانس مطبوعاتی کرونا 19 را در کاخ سفید در 21 ام (به وقت محلی) برگزار می کند. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده ، اطمینان از کارآیی و تولید واکسن علیه جهش ویروس کرونا را نشان داد (کرونا 19). با این حال ، او پیش بینی می کند که دیر بازگشت به زندگی عادی دشوار خواهد بود.

کی روش در بیست و هفتمین (به وقت محلی) گفت که واکسن های Pfizer-Bioentech و Modena در یک رویداد به میزبانی The Hill ، یک رسانه متخصص در کنگره ایالات متحده ، علیه ویروس های مختلف جهش یافته موثر هستند.

وی گفت: درمان با آنتی بادی های منفرد ممکن است لزوماً م beثر نباشد ، اما آنها نگران واکسن نیستند.

وی گفت: “ویروس به توسعه خود ادامه خواهد داد و ما در صورت آماده شدن شرایطی که واکسن به همان اندازه که می خواهیم موثر نباشد ، در حال آماده سازی هستیم.”

وی افزود: “فناوری و علم واکسن (توسعه) به راحتی قابل استفاده است.” “اگر ما مجبور به بهبود آن باشیم ، می توانیم آن را به سرعت انجام دهیم.”

Pouch در آن روز در جلسه توجیهی کاخ سفید گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) و م theسسه ملی بهداشت (NIH) تأثیر واکسن ها علیه ویروس های جهش یافته را بررسی خواهند کرد.

وی گفت جهش B.1.351 که در آفریقای جنوبی یافت شده در حال حاضر “با مشکل تر” است ، اما “واکسن هنوز در منطقه محافظت است”.

اما کیسه انتظار داشت که بازگشت به زندگی عادی تا اواخر پاییز دشوار باشد.

وی در گفتگو با هیل گفت: “هنوز راه طولانی برای طی کردن است.” “ایالات متحده ممکن است در اواخر پاییز نتواند به یک استاندارد زندگی عادی برسد.” وی بر لزوم ارتقا واکسن ها و انواع دیگر آنتی بادی های منفرد تأکید کرد.

وی گفت: “اما هنوز انتهای تونل نور است. وقتی وارد زمستان یا اواخر پاییز می شویم ، تا حدودی شروع به زندگی عادی خواهیم كرد.”

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *