[ad_1]

“واکسیناسیون م thanثرتر از عفونت طبیعی است”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در بیست و یکم (به وقت محلی) ، آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی مرکز تحقیقات بهداشت در مورد آلرژی ها و بیماری های عفونی ، در کاخ سفید جلسه توجیهی داد. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم جین = آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده ، گفت که در آفریقای جنوبی ، افراد آلوده به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) مجدداً به ویروس جهش یافته آلوده شده اند.

به گفته سی.ان.ان در سی امین ماه (به وقت محلی) ، آقای کیچ روز قبل به NBC News گفت ، “هنگام صحبت با دانشمندان و همکاران در بهداشت عمومی در آفریقای جنوبی ، آنها گفتند ،” اکنون اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. ما چند ماه پیش آلوده شده بودیم.

کیسه گفت: “این به ما می گوید که پاسخ ایمنی ناشی از اولین عفونت برای جلوگیری از عفونت دوم کافی نیست.”

با این حال ، وی گفت واکسیناسیون “بهتر (پیشگیرانه) از آلودگی طبیعی یا بهتر” است تا از عفونت مجدد جلوگیری کند.

وی بر لزوم واکسیناسیون تأکید کرد: “به نظر می رسد که واکسن ها خود در ایجاد این نوع محافظت بهتر هستند ، زیرا 50-88٪ در جلوگیری از بیماری های جدی تأثیر دارند.

پیش از این ، وال استریت ژورنال (WSJ) نیز در تاریخ 30th گزارش داد که خطر عفونت مجدد جهش در آفریقای جنوبی در افراد آلوده به کرونا 19 در آزمایشات بالینی واکسن ویروس کرونا (کرونا 19) تایید شده است. نوا واکس ، آمریکایی شرکت بازرگانی داروسازی.

بر اساس گزارش ها ، NovaVax آزمایش های بالینی را روی 4422 نفر در آفریقای جنوبی انجام داده است. به طور خاص ، یک سوم آنها از نظر آنتی بادی کرونا 19 مثبت بودند ، این به معنای افرادی است که آلوده شده اند.

تیم تحقیقاتی 4422 نفر را به دو تیم تقسیم کرد ، یکی واکسن NovaVax و تیم دیگر واکسن تقلبی دریافت کردند.

نتایج بالینی تایید می کند که 2٪ از کسانی که واکسن جعلی دریافت کرده اند به COVID-19 آلوده شده اند. میزان عفونت در کسانی که آزمایش آنتی بادی مثبت داشته اند و در افرادی که آزمایش نکرده اند ، یکسان است.

در همین راستا ، NovaVax یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد (“این داده ها نشان می دهد که عفونت قبلی Covid-19 ممکن است به طور کامل از عفونت های جهش یافته بعدی در آفریقای جنوبی در برابر عفونت بعدی از گزینه فرار آفریقای جنوبی محافظت نکند).

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *