[ad_1]

“تا آنجا که ممکن است واکسن بزنند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، در 21 ژانویه در کاخ سفید توضیحاتی ارائه داد. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = سازمان اپیدمی ایالات متحده آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، در مورد خطر تجدید عمل “ویروس جهش یافته” در افراد آلوده موجود با عفونت ویروس کرونا جدید هشدار داد (کرونا 19) .

Pouch در مصاحبه با CNN در 1 (به وقت محلی) گفت: “با توجه به تجربه همکاران در آفریقای جنوبی ، اگر (بیماری جهش یافته) غالب شود ، میزان عفونت مجدد زیاد است ، حتی اگر به نسخه اصلی آلوده شود. ویروس. “

وی در آماده سازی برای سردرگمی ناشی از ویروس جهش یافته ، اظهار داشت: افراد باید واکسن را تا حد ممکن و در اسرع وقت دریافت کنند. حتی اگر توانایی جهش زایی ضعیف باشد ، می توانیم از بستری شدن در بیمارستان یا مرگ و میر جدی آن جلوگیری کنیم. من کردم.

پیش از شروع به کار ، رئیس جمهور جو بایدن متعهد شد که 100 میلیون دوز واکسن کرونا 19 را در 100 روز اول افتتاح آن تحویل دهد.

براساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، تعداد کل واکسن های توزیع شده در ایالات متحده تاکنون 49.93 میلیون ، 6،450 دوز است. به نظر می رسد تعداد واقعی واکسن ها 32222000 باشد.حدود 65٪ واکسن های توزیع شده در واقع انجام می شود.

در همین حال ، طبق گزارش CNN ، پس از هجوم کرونا 19 در اوایل سال گذشته ، بیش از 441،000 نفر در ایالات متحده جان خود را از دست دادند ، که بیش از 95،000 نفر در ژانویه جان خود را از دست دادند. این رقم بر اساس داده های جان هاپکینز کرونا 19 است.

پیش از این ، پروژه Covid Tracking همچنین نشان داد که تعداد مرگ و میر در ماه در ژانویه روز قبل از 95000 نفر گذشته است ، که بالاترین میزان ثبت شده تاکنون است. همچنین متوسط ​​بستری ماهانه در بیمارستان بالاترین میزان در تاریخ است – 12،760 در ژانویه.

CNN گفت بیش از نیمی از مرگ های انباشته تاج 19 در ایالات متحده تاکنون در ژانویه و آوریل و دسامبر سال گذشته رخ داده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *