[ad_1]

“ترامپ اطلاعات تاج را اشتباه می گیرد”
“تکذیب رئیس جمهور برای حمایت از حقیقت و علم

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در مصاحبه ای با CNN در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) ، در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) به CNN گفت که در مصاحبه با CNN به پیشنهاد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق “تزریق ضد عفونی” ، “من فقط می توانم بگویم” خدا ، خدا “. عکس صاحب کیف را نشان می دهد که در روز 21 با کاخ سفید صحبت می کند. 27.01.021.

[서울=뉴시스] گزارشگر ایان = آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایالات متحده ، در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) به CNN گفت كه وی بسیار نگران پیشنهاد رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ برای تزریق مواد ضد عفونی کننده است.

وی با شنیدن سخنان رئیس جمهور ترامپ گفت: “من چاره ای ندارم جز اینکه بگویم” خدایا ، خدای من “. “مشخص بود که چه اتفاقی قرار است بیفتد.”

در آوریل گذشته ، در جلسه توجیهی کاخ سفید ، رئیس جمهور سابق ترامپ پیشنهاد تزریق قارچ کش به عنوان راه حلی برای گسترش عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) کرد. وی از این متخصص پرسید: “آیا راهی برای انجام این کار با تزریق (ضد عفونی کننده) به بدن یا تقریباً پاکسازی آن وجود دارد؟”

پرزیدنت ترامپ با تأخیر توضیح داد که وقتی اظهارات مربوط به تزریق ضد عفونی کننده “متناقض شد ، این فقط بیان تحقیر گسترش کرونا بود”.

پاوش گفت: “حتماً افرادی بوده اند که پس از شنیدن سخنان رئیس جمهور به طور خطرناک و احمقانه رفتار کرده اند.” “او توضیح داد.

وی افزود: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در مورد خطر تزریق قارچ کش در روز بعد هشدار می دهد.

Pouch گفت رئیس جمهور سابق ترامپ ترکیبی از اطلاعات خوب و بد در مورد فوران تاج را دریافت کرده است 19. وی گفت: “متأسفانه به نظر می رسد برخلاف اطلاعات مبتنی بر علمی ، مفاهیم اثبات نشده پیروزی را به دست آورده اند.”

وی گفت که لازم است اقدامات غلط و غلط رئیس جمهور سابق ترامپ را اصلاح کند. “من نه تنها سعی می کنم از صداقت خودم دفاع کنم ، بلکه همچنین دفاع می کنم که داده های علمی گفته های آنها را اثبات نمی کند.”

آقای پاچ یادآوری کرد که چنین اقداماتی با تهدیدهای زیادی روبرو است و چنین تهدیدهایی “عمق تفرقه” در جامعه آمریکا را نشان می دهد.

“کسی کیسه پودر سفید را برای تهدید من و خانواده ام به خانه من فرستاد. آزمایش نشان داد که بی ضرر است ، اما فرزندانم از این موضوع بسیار ناراحت بودند.”

در همان زمان ، او حمله به کنگره ایالات متحده در اوایل ماه جاری را به عنوان “تقسیم همان قطعنامه تفسیر کرد. “کیسه” اضافه کرد: “من به عنوان یک فرد عاشق (آمریکا) ، فکر می کنم این فقط یک کار مخرب است. بسیار ترسناک است.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *