[ad_1]

“اصلاح پروتئین های دارای خوشه دشوارتر”
الی لیلی ، مدیر عامل شرکت “از لحاظ تئوری می توان از اثرات درمانی جلوگیری کرد”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]ویروس جدید عفونت ویروس کرونا (کرونا 19). (عکس = با مجوز از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC))

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده می شود = کارشناسان بهداشت در ایالات متحده نگرانند که درمان با آنتی بادی علیه عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) برای جهش در آفریقای جنوبی م beثر نباشد.

آنتونی پوچ ، مرجع اصلی بیماری های عفونی در ایالات متحده و عضو گروه کاری کاخ سفید کرونا 19 (TF) ، در 12th (به وقت محلی) به انجمن آینده اشمیت گفت ، “طبق اطلاعات اولیه ، جهش های آفریقای جنوبی از عملکرد محافظ جلوگیری می کند. درمان آنتی بادی تهدید بزرگتری وجود دارد که می تواند ایجاد شود. ”

وی گفت: “این می تواند بر عملکرد محافظتی آنتی بادی های مونوکلونال (روش های درمانی مبتنی بر آن) و حتی حتی واکسن ها نیز تأثیر بگذارد.”

دیو ریگز ، رئیس و مدیر عامل شرکت الی لیلی ، یک شرکت دارویی آمریکایی که درمان آنتی بادی مونوکلونال ایجاد کرده است ، نیز نگران جهش در آفریقای جنوبی بود.

وی در آن روز در مصاحبه ای با CNBC گفت: “ما انتظار داریم كه آنتی بادی مونوكلونال تراپی در جهش هایی كه از انگلستان منشا می گیرند موثر باشد.

“جهش آفریقای جنوبی جهش چشمگیرتری در پروتئین سنبله دارد ، که موضوع آنتی بادی درمانی است. از لحاظ تئوری می توان از اثر درمانی جلوگیری کرد.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) تجزیه و تحلیل کرده است که با گسترش ویروس ، برجستگی های موجود در سطح باعث تغییر شکل می شود.

جهش آفریقای جنوبی “501Y.V2” از نام جهش N501Y است که در پروتئین خار وجود دارد که ویروس ها برای نفوذ به سلولهای بدن استفاده می کنند. این جهش در “B.1.1.7” نیز مشاهده می شود ، جهشی که در دسامبر گذشته در انگلیس گسترش یافت. سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت هر دو جهش جهش “N501Y” دارند ، اما جهش انگلیس و جهش آفریقای جنوبی متفاوت است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *