[ad_1]

“چین باید تحقیقات شفافی درباره منشا تاج آغاز کند”
“تکامل جهش ها … نیاز به ارتقا واکسن دارد”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در کنفرانس مطبوعاتی کرونا 19 در کاخ سفید در 21 (به وقت محلی) می خندد. پاوش در مورد کار در دولت جو بایدن گفت: “من کمی احساس آزادی می کنم.” 2021.01.22.

[서울=뉴시스] خبرنگار شین یونگ برنده شد = آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جلسه مقدماتی 25 امین نشست اقتصادی جهانی (به وقت محلی) (WEF ، انجمن داووس) ، خطر بحران های بهداشت عمومی مانند بحران جدید ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) از نظر سیاسی استفاده می شود. رسانه های خارجی مانند شینهوا نیوز از روزی که گفته شد می تواند مضر باشد گزارش دادند.

وی در یک سخنرانی در روز افتتاحیه کنفرانس روز داووس ، که آن روز بصورت ویدیویی برگزار شد ، گفت: “وقتی کشور تقسیم شود ، ما برای حل بحران بهداشت عمومی مشکلات بسیار بزرگی خواهیم داشت.” پیامی را که ساخته شده منتقل کنید. ”

وی گفت: “ایالات متحده از 50 ایالت و سرزمین های آمریکایی تشکیل شده است و هر ایالت حق انجام کارها را به شیوه خود دارد.” وی گفت: “اختلاف سیاسی مانع پاسخگویی مداوم شده است.”

وی در مورد تصمیم تازه ایجاد شده دولت جو بایدن برای لغو تصمیم دولت سابق و بازگشت به سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، وی گفت ، “یک سازمان بین المللی مانند WHO برای اطمینان از آمادگی برای بحران های بهداشت عمومی در آینده مهم است وی گفت: “ما به امنیت بهداشت بین الملل نیاز داریم.”

“بدون شفافیت ، ارتباطات ، همکاری و همبستگی ، مقابله با یک بحران بهداشت عمومی جدید غیرممکن نیست ، اما این می تواند یک مشکل باشد.”

ABC گزارش داد ، مدیر کیسه همچنین چین را به عدم همکاری با کارشناسان بین المللی برای تحقیق در مورد کرونا 19 متهم کرد.

وی گفت: “درک منشا really واقعاً مهم است ، اما فعلاً آن را نمی دانیم.” “این مانند یک جعبه سیاه غول پیکر وحشتناک است. بیش از یک سال است (از زمان شروع آن می گذرد) و ما هنوز نمی دانیم.”

وی همچنین تأکید کرد که “با توجه به تشخیص ویروسهای جهش یافته بسیار مسری در انگلیس و آفریقای جنوبی” باید واکسن به روز شود.

“ویروس در حال تکامل است. در حال حاضر ، به نظر می رسد که واکسن می تواند با آن مقابله کند ، اما ما باید برای ارتقا آماده باشیم.”

وی در آن روز در مصاحبه ای با NBC گفت كه جهش COVID-19 نه تنها مسری تر است ، بلكه به درمان آنتی بادی منفرد پاسخ نمی دهد و به ویژه نگران جهش در آفریقای جنوبی است.

با این حال ، وی افزود: اگرچه تأثیر ایمنی واکسن تا حدودی ضعیف شده است ، اما هنوز هم علیه نسخه های انگلیسی و آفریقای جنوبی م effectiveثر است.

وی بارها ابراز نگرانی کرده است که انگلستان و سایرین تصمیم گرفته اند فاصله واکسیناسیون را افزایش دهند تا این واکسن را در افراد کم جمعیت در افراد مبتلا به واکسن تزریق کنند و گفت: “ممکن است کاملاً مثر نباشد”.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *