[ad_1]

پیوند_انتخابی
[베데스다=AP/뉴시스]آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، پس از تلقیح عمومی واکسن کرونا 19 در م Instسسه ملی بهداشت (NIH) در بتسدا ، مریلند در 22 (به وقت محلی). کیسه گفت: “من از ایمنی و اثر بخشی واکسن اطمینان دارم و به هر کسی فرصت واکسیناسیون را می دهیم. 20/12/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جیانگ = آنتونی پوچ ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: دولت جو بایدن ایالات متحده قصد دارد به مرکز COVAX ، یک سیستم جهانی تأمین واکسن که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) اداره می شود ، بپیوندد. بیست و یکم

Pouch که به تیم پاسخگوی تاج 19 دولت ترامپ تعلق داشت اما با رئیس جمهور درگیری داشت ، به عنوان مشاور ارشد بهداشت در دولت جدید بایدن باقی ماند و این را صبح زود در یک کنفرانس ویدیویی در WHO در ژنو گفت.

دکتر پوچ گفت: “رئیس جمهور بایدن امروز ایالات متحده را برای پیوستن به Covax راهنمایی می کند تا از تلاش های چند جانبه برای دسترسی برابر به واکسن و درمان COVID-19 پشتیبانی کند.”

رئیس جمهور بایدن در روز روی کار آمدن خود گفت که با امضای چندین دستور اجرایی که سیاست های دولت ترامپ را بی اعتبار می کند ، خروج آمریکا از WHO را لغو خواهد کرد.

پرزیدنت ترامپ با انتقاد از مواضع پروکیتای ، مانند WHO ، و دبیرکل آدانوم گربر یوسوس ، شیوع ویروس کرونا در چین را همه گیر در 10 مارس اعلام کرد و سیاست خروج همراه با انکار کمک های WHO را اعلام کرد. . خروج ایالات متحده از WHO قرار بود در ژوئیه سال جاری ، یک سال پس از اطلاع رسانی انجام شود.

WHO در حال مدیریت قراردادهای عرضه با شرکت های دارویی است ، از این ترس که اگر طرفین در مذاکرات دوجانبه با شرکت های بزرگ دارویی که این واکسن را تولید کرده اند ، مذاکره کنند ، کشورهای ثروتمند ثروتمند در نهایت واکسن را در انحصار خود در آورند ، و این امر تهیه واکسن را برای کشورهای فقیر دشوار می کند. این یک سیستم برای ساخت است.

سه روز پیش ، دبیركل گوبرسوس گفت: در حال حاضر 39 میلیون واكسین در 49 كشور انجام شده است ، اما بیشتر آنها كشورهای ثروتمند هستند و فقط 25 تزریق به یك كشور انجام می شود. انتقاد کرد.

هدف از ایجاد كواكس این است كه هر دو كشور ثروتمند و فقیر می توانند بدون توجه به درآمد مشاركت كنند ، اما با تعمیم مذاكرات دو جانبه ، كشورهای با درآمد كم و متوسط ​​متمركز می شوند.

در همین حال ، کره جنوبی قراردادی را با مرکز Cobax برای حجم تلقیح 10 میلیون نفر (20 میلیون تزریق) در اواسط ماه اکتبر امضا کرد ، که سریعترین قرارداد چندین واکسن است و انتظار می رود این واکسن در ماه فوریه از سیستم تحویل شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.