[ad_1]

پیوند_انتخابی
[쿠웨이트시티=신화/뉴시스]یک مسافر با ماسک و محافظ صورت در بیست و یکم وارد فرودگاه بین المللی کویت می شود. کویت در تاریخ بیست و یکم اعلام کرد که به دلیل ترس از جهش جدید عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) کلیه پروازهای تجاری بین المللی را از عصر 21 (به وقت محلی) تا اول ژانویه متوقف می کند و مرزهای زمینی و دریایی را می بندد. 20/12/2020

[쿠웨이트=신화/뉴시스] خبرنگار لی جه جون = دولت کویت در خاورمیانه در تاریخ سی و یکم (به وقت محلی) اعلام کرد که 200000 دوز واکسن جدید علیه ویروس کرونا (کرونا 19) دریافت می کند که به طور مشترک توسط دانشگاه آکسفورد در انگلیس و AstraZeneca ساخته شده است.

وزارت بهداشت کویت اعلام کرده است که 200000 دوز از اولین دوز واکسن کرونا 19 تولید شده توسط AstraZeneca را در اول فوریه دریافت خواهد کرد.

عبدالله آلبادر ، معاون کنترل دارو و غذا در وزارت بهداشت ، گفت که دولت کویت قبلاً استفاده اضطراری از AstraZeneca Corona 19 را در اواخر ماه گذشته تصویب کرده و قصد دارد واکسن را به محض ورود واکسینه کند.

معاون دستیار وزیر آلبادر تأکید کرد که اولین دوز واکسن کرونا 19 که با AstraZeneca توافق شده است ، در اوایل روز اول وارد می شود و برنامه واکسیناسیون بدون تاخیر ادامه خواهد یافت.

دولت کویت یک برنامه ملی واکسیناسیون تاج در برابر Crown19 را از 24 ماه گذشته آغاز کرد.

در کویت ، با 4.23 میلیون نفر جمعیت ، تعداد بیماران تاج 19 تأیید شده در 1 فوریه در 1:40 بامداد (KST) به تعداد نسبتاً زیادی 16،525 نفر رسید که 959 نفر تاکنون فوت کرده اند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *