[ad_1]

تصمیم دولت سوم برای موارد اضطراری
20:00 تا ساعت 5:00 ، دستور داده شد که تمام فعالیت های اقتصادی را متوقف کنند
ممنوعیت تعطیلات ملی ، برنامه های جشن و جلسات

پیوند_انتخابی
[쿠웨이트시티=신화/뉴시스]یک مسافر با ماسک و محافظ صورت در بیست و یکم وارد فرودگاه بین المللی کویت می شود. کویت در تاریخ بیست و یکم اعلام کرد که کلیه پروازهای تجاری بین المللی را از عصر 21 (به وقت محلی) تا اول ژانویه به حالت تعلیق درآورد و مرزهای خشکی و دریایی را به دلیل ترس از جهش ویروس کرونا جدید (کرونا 19) متوقف کند. 20/12/2020

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = کویت تصمیم گرفته است تا از جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا در آینده به مدت دو هفته برای شهروندان غیر کویتی ممنوع کند.

وی گفت که وی پس از بحث در مورد وضعیت فعلی کرونا 19 ، بهداشت عمومی و قرنطینه در جلسه واکنش اضطراری دولت که در همان روز برگزار شد ، به این نتیجه رسید.

تحریم دو هفته ای خارجی ها از 7 فوریه آغاز می شود.

دولت کویت همچنین اعلام کرده است که کلیه فعالیت های تجاری خود را از ساعت 20:00 تا 5:00 بامداد متوقف می کند. این نیز از 7 شروع می شود و یک ماه طول می کشد و در برخی موارد قابل تمدید است. سخنگو گفت ، با این حال ، فروشگاه های عمده مانند داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی را مستثنی می کند.

علاوه بر این ، باشگاه های مختلف ورزشی ، سالن های ورزشی ، سالن ها و اماکن ورزشی نیز به حالت تعلیق درآمده و همه سالگردها و جشن ها از جمله تعطیلات ملی و رسمی ممنوع است.

وزارت بهداشت گفت ، تا سومین تعداد تاج های تأیید شده 19 در کویت 756 در روز افزایش یافته و به 167،410 رسیده و تعداد کشته ها 961 نفر بوده است.

تعداد افرادی که تا به امروز بهبود یافته اند در کل 159،543 نفر است که از این تعداد 557 نفر در یک روز هستند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *