[ad_1]

وزیر امور خارجه “اختصاص داده شده به آماده سازی ، از جمله اقدامات متقابل علیه تاج …

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]با افزایش تعداد موارد آلودگی به تاج 19 در ژاپن و افزایش تقاضا برای توقف بازیهای المپیک توکیو ، نظرسنجی منتشر شده در سیزدهم نشان می دهد که فقط 16٪ از شهروندان ژاپنی گفته اند که المپیک باید طبق برنامه برگزار می شوند کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته سازماندهی داخلی اظهار داشتند که به تعویق انداختن مجدد المپیک غیرممکن است و لغو یا اجرا تنها گزینه است. این عکس مارک پنج حلقه ای را نشان می دهد که در اول دسامبر سال گذشته در آبهای اودایبا ، توکیو نصب شده است. 1321.01.13.

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جائه جون = وزیر تارو کونو ، 58 ساله ، که به عنوان وزیر خارجه و دفاع ژاپن خدمت می کرد ، اولین وزیری بود که اخراج شد ، با اشاره به اینکه بازی های المپیک توکیو به دلیل جدید لغو می شود عفونت ویروس کرونا (کرونا 19). در حال گسترش است.

روزنامه نیویورک تایمز و سایر رسانه های آمریکایی و اروپایی گزارش دادند که انتظارات از بازیهای المپیک توکیو در حالیکه نخست وزیر گونو ، چهره برجسته در آینده ، به عدم اطمینان میزبانی بازیهای المپیک توکیو که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود ، اعتراف کرد ، یک سال بعد ، انتظارات از بازیهای المپیک توکیو را تاریک کرد. مورد انتظار گزارش شده

در مصاحبه ای با رویترز ، آقای کونو به المپیک توکیو گفت: “ما برای آماده شدن برای این رویداد باید همه تلاش خود را انجام دهیم ، از جمله امکان عدم تماشاگر ، اما نمی توان در کدام جهت (که آیا نگه دارید یا نه). ” آشکار شد

بر این اساس ، روزنامه های نیویورک تایمز و لو فیگارو از فرانسه نسبت به فیلم ویژه ای با عنوان “وزیر ژاپن احتمال برگزاری المپیک توکیو را ذکر کرد” یا “وزیر ژاپن تصدیق کرد که هر اتفاقی می افتد” ابراز علاقه کردند.

افکار عمومی ژاپن نیز برای به تعویق انداختن یا لغو بازیهای المپیک توکیو از 80٪ آرا فراتر رفت. نظرسنجی های انجام شده توسط Kyodo News و NHK در اوایل سال جاری به ترتیب نظرات منفی در مورد بازی های المپیک توکیو ابراز داشتند.

اگرچه اظهارات در مورد اظهارات کونو بازتاب افکار عمومی در ژاپن است ، اما دولت ژاپن نیز تایید می کند که دولت ژاپن تأیید کرده است که در المپیک توکیو در آستانه شکست قرار دارد زیرا به عنوان ستون فقرات کابینه یوشیهیده سوگا تأثیرگذار است.

یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری المپیک توکیو ، حتی با اعتراض تعداد زیادی از ژاپنی ها به بازی های المپیک توکیو ، قصد خود را برای تحمیل روشن کرد و گفت: “ما هیچ جای نگرانی نداریم. آماده سازی ها تقریباً به پایان رسیده است.”

وزیر کابینه کاتو کاتسونوبو نیز در هفدهم به تلویزیون فوجی گفت که رسانه های خارجی مانند نیویورک تایمز از احتمال لغو بازی های المپیک توکیو خبر می دهند ، “مکان و برنامه نیز تأیید شده است. برای این منظور ، مقامات اقدامات را انجام داده اند. برای COVID-19. ما متعهد هستیم که برای سال آماده شویم “، وی گفت که سیاست برگزاری هیچ تغییری نکرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *