[ad_1]

پوتین و علی اف از راه اندازی سرویس آتش بس روسیه و ترکیه استقبال کردند

پیوند_انتخابی
[=AP/뉴시스] عکس گرفته شده توسط وزارت دفاع آذربایجان در تاریخ 27 سپتامبر سال گذشته. ارتش آذربایجان ادعا می کند که سیستم ضد هوایی ارمنی تحت کنترل ارتش ارمنستان را در ناگانوکاراباخ ، آذربایجان منهدم کرده است. وزارت دفاع ارمنستان در تاریخ 27th (به وقت محلی) گفت که نیروهای ارمنی و آذربایجانی بار دیگر در منطقه قره باغ کوهستانی درگیر شدند و 18 کشته از جمله 16 سرباز و دو غیرنظامی کشته و بیش از 100 نفر زخمی شدند. 20/9/28

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری = کار با رئیس جمهور روسیه ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهوری آذربایجان علی اف در 30 ام (به وقت محلی) اعلام کرد که کرملین تصمیم گرفته است تلاش های مشترکی برای تقویت توافق آتش بس قره باغ از طریق یک کنفرانس تلفنی انجام دهد.

دفتر ریاست جمهوری روسیه گفت: دو رهبر با صدور بیانیه ای از راه اندازی یک مرکز نظارت مشترک بین روسیه و ترکیه در مناطق درگیری استقبال کردند ، که “می تواند بر هرگونه اقدام نظامی و نقض آتش بس نظارت کند”.

آنها گفتند که امیدوارند مرکز نظارت در حفظ توافق آتش بس در منطقه درگیری قره باغ ، توافق شده توسط رهبران آذربایجان ، روسیه و ارمنستان در سال 2020 و همچنین تأمین بیشتر ثبات در منطقه نقش داشته باشد.

این دو رهبر همچنین در مورد سایر موارد همکاری روسیه و آذربایجان گفتگو کردند.

آذربایجان و ارمنستان در نبردهای قره باغ ، منطقه ای که دارای اختلافات ارضی است ، شرکت می کنند و در ماه سپتامبر توجه جهانیان را به گسترش نظامی کامل خود جلب کردند که نیروهای هوایی را نیز بسیج می کند.

کشوری که در حمایت از حل و فصل مسالمت آمیز اختلاف قره باغ مانند گروه روسیه و روسیه با همکاری گروه مینسک در سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) به عنوان چندین توافق آتش بس بارها نقض شده است واسطه خواهد شد

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.