[ad_1]

“انتظار می رود 400 میلیون وعده طبق توافق ارائه شود”

پیوند_انتخابی
[헤이워즈히스=AP/뉴시스]واکسن جدید ویروس کرونا (AstraZeneca) (Corona 19) در بیمارستان پرنسس رویال انگلستان از روز دوم راه اندازی شد. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = کمیته اجرایی اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) واکسن جدید ویروس کرونا ویروس AstraZeneca را تصویب کرد (کرونا 19).

در تاریخ بیست و نهم (به وقت محلی) ، اورسولا پوندراین ، کمیسیونر کمیسیون اروپا گفت: “طبق ارزیابی مثبت آژانس دارویی اروپا (EMA) ، واکسن AstraZeneca در بازار اتحادیه اروپا تأیید می شود.”

پوندراین گفت: “ما طبق توافق AstraZeneca انتظار داریم 400 میلیون وعده ارائه دهیم.” “ما تمام تلاش خود را برای تهیه واکسن برای اروپاییان و همسایگان آنها و کشورهای شریک در سراسر جهان انجام خواهیم داد.”

در اوایل روز ، EMA در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که “برای جلوگیری از عفونت بیماری عروق کرونر قلب بالای 18 سال ، توصیه می کند واکسن AstraZeneca به طور مشروط در بازار تأیید شود.” این سومین بار از زمان توصیه Pfizer برای تأیید واکسن های Moderna است.

“کمیته مشورتی درمورد داروها (CHMP) داده های مربوط به اثر بخشی ، ایمنی و کیفیت واکسن را به تفصیل ارزیابی کرده و با تایید رسمی مشروط با توافق در کمیسیون اتحادیه اروپا توصیه شده است.”

طبق یک اعلامیه مطبوعاتی در وب سایت ، EMA دریافت که واکسن AstraZeneca در نتایج جلوگیری از عفونت COVID-19 بالای 18 سال م effectiveثر و ایمن است. تخمین زده می شود که 24000 نفر در چهار آزمایش بالینی در انگلیس ، برزیل و آفریقای جنوبی شرکت کرده باشند.

نیمی از شرکت کنندگان واکسن واقعی دریافت کردند و بقیه گروه کنترل مانند دارونما بودند. مطالعات بالینی کاهش 59.5 درصدی کرونا 19 علامتی را در گروه آزمایش واکسینه شده با واکسن تایید کرده اند. EMA گفت: “این بدان معنی است که اثر بالینی واکسن معادل 60٪ نشان داده شده است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *