[ad_1]

تا پایان ماه مارس موثر است … “ما پول پرداخت کردیم ، ما کار شرکت داروسازی را انجام می دهیم”

پیوند_انتخابی
[헤이워즈히스=AP/뉴시스]واکسن جدید ویروس کرونا (AstraZeneca) (Corona 19) در بیمارستان پرنسس رویال انگلستان از روز دوم راه اندازی شد. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = گزارشاتی وجود دارد مبنی بر اینکه کمیته اجرایی اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تصمیم گرفته است که صادرات واکسن ها را برای یک ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) در منطقه کنترل کند.

یورونیوز در تاریخ 29 (به وقت محلی) گزارش خود را به نقل از بیانیه وزیر تجارت کمیسیون اتحادیه اروپا والدیس دومبروسکیس گزارش داد وی از یک شرکت خاص نام نبرد ، اما رسانه های محلی از آن به عنوان اقدامی برای هدف گیری واکسن AstraZeneca تعبیر کردند که همان روز توسط کمیسیون اتحادیه اروپا تصویب شد.

وزیر دومبروسکیس گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که کلیه موافقت نامه های پیش خرید واکسن که توسط اتحادیه اروپا امضا شده است مورد احترام قرار می گیرند.” تحت فشار.

گزارش شده است که این اقدام تا پایان ماه مارس اعمال می شود. با این حال ، استثنا صادرات واکسن به دلایلی مانند کمک های بشردوستانه است. علاوه بر AstraZeneca ، امکانات تولید Pfizer و Modena در اروپا احتمالاً تحت تأثیر این اقدام قرار خواهد گرفت.

پیش از این ، AstraZeneca با اعلام اینکه تولید واکسن در اروپا انتظارات را برآورده نمی کند ، میزان عرضه اولیه خود را کاهش می دهد. اتحادیه اروپا با واکنش شدید ، گفت که باید مقدار اصلی را تحت معاهده تحویل دهد.

در همین حال ، نماینده اتحادیه اروپا اورزولا فون در لاین در روز گفت که “طبق ارزیابی مثبت آژانس دارویی اروپا (EMA) ، واکسن AstraZeneca تأیید شده است”. “پیش بینی می شود طبق توافق 400 میلیون دوز تهیه شود.”

EMA در صفحه اصلی خود اظهار داشت که “برای جلوگیری از آلودگی به COVID-19 بالای 18 سال ، توصیه می شود AstraZeneca به عنوان یک بازار مشروط مورد تأیید قرار گیرد” ، و “ما داده ها را در مورد کارایی ، ایمنی و کیفیت واکسن

طبق EMA ، AstraZeneca چهار بار تحت آزمایشات بالینی در انگلیس ، برزیل و آفریقای جنوبی روی 24000 بیمار قرار گرفته است. نیمی از شرکت کنندگان واکسن واقعی دریافت کردند.

نتایج بالینی کاهش 59.5 درصدی علائم کرونا 19 را در گروه آزمایش واکسیناسیون تأیید کرد. EMA به آن امتیاز داد: “این بدان معناست که اثر بالینی واکسن معادل 60٪ نشان داده شده است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *