[ad_1]

برخی اشاره می کنند که برای اولین بار از سال 2000 ، هیچ منشا آسیایی وجود ندارد

پیوند_انتخابی
[윌밍턴=AP/뉴시스]رئیس جمهور منتخب جو بایدن (راست) به محل سخنرانی عمومی در ویلمینگتون ، دلاور می رسد و 7 امین روز (به وقت محلی) معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده كاملا هریس را تبریک می گوید. بایدن گفت: “ما همان آمریکایی ها هستیم” و گفت: “ما رئیس جمهوری خواهیم شد که به دنبال اتحاد است نه تفرقه”. 11/08/2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = دفتر رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن از افراد نیمه رنگ تشکیل شده است. در مقایسه با دفتر دونالد ترامپ ، که سهم رنگین پوستان فقط 16 درصد بود ، تعداد زیادی از رنگین پوستان وجود دارد.

طبق گزارش CNN در هجدهم (به وقت محلی) در دفتر بایدن ، 50٪ از سیاه پوستان ، از جمله سیاه پوستان ، معاون منتخب رئیس جمهور كاملا هریس ، 50٪ را تشکیل می دهند.

این یک افزایش قابل توجه از نسبت افراد رنگ در کابینه ترامپ و بالاتر از نسبت 42 درصدی در کابینه باراک اوباما رئیس جمهور سابق است.

CNN گفت رئیس جمهور ترامپ به دلیل عدم تنوع در کابینه خود مورد انتقاد قرار گرفته است و نتوانسته است به مسئله جوامع رنگی بپردازد ، اما بایدن پیش بینی می کند که این روند را برعکس کند

علاوه بر این ، نسبت زنان در کابینه بایدن نیز زیاد است ، با 12 زن از 26 وزیر و وزیر ، از جمله معاون منتخب رئیس جمهور هریس.

با این حال ، پخش گفت سیاه پوستان و اسپانیایی ها از انتصاب کابینه بایدن خوشحال هستند ، اما آسیایی ها نه.

CNN می گوید که آسیایی ها سریع ترین گروه نژادی در ایالات متحده هستند و 6 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند ، اما هیچ یک از 15 وزارتخانه آسیایی تبار نیستند.

کابینه بایدن 26 وزیر و وزیر دارد که از این تعداد 15 وزیر و 11 وزیر هستند.

جودی چو نماینده مجلس (دمو ، کالیفرنیا) گفت: “این اولین بار از سال 2000 است که هیچ وزیر آسیایی وجود ندارد” و “بسیار ناامید کننده است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.