[ad_1]

“سخنرانی که مردم را متحد و ملت را متحد کند”

پیوند_انتخابی
[윌밍턴/AP=뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در تئاتر کوئینز در ویلمینگتون ، دلاور در پانزدهم سخنرانی می کند. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، در سخنرانی افتتاحیه خود از مردم خواست “متحد شوند”.

رون کلین بایدن ، نامزد کاخ سفید ، سخنان افتتاحیه خود را در مصاحبه CNN با دولت اتحادیه در روز هفدهم (به وقت محلی) ارائه داد و گفت: “برای حرکت کشور به جلو ، پیام اتحاد ، پیامی که همه چیز را پیش می برد برای کار”. توضیح داده شده

نامزد كلین گفت: “(منتخب بایدن) این سخنان را در تاریخ 20 ژانویه خواهد گفت.” من گفتم: “من به محض سخنرانی در كنگره به كاخ سفید بازخواهم گشت و اقدامات فوری را برای پیشبرد كشور انجام می دهم.”

در چهار سالی که دونالد ترامپ روی کار آمده استدلال شده است که ایالات متحده بیش از هر زمان دیگری تقسیم شده است. به ویژه ، این جدایی سال گذشته در میان افزایش اعتراضات علیه تبعیض نژادی ناشی از مرگ جورج فلوید سیاه پوست و اختلاف نظر رئیس جمهور ترامپ با انتخابات آشکار شد.

حمله حامیان ترامپ در کنگره آمریکا در روز ششم نیز به عنوان یک مورد تقسیم رادیکال ارزیابی می شود. پرزیدنت ترامپ با تمیز دادن اختلافات بین متجاوزان خود در کنگره و حامیان خود ، هدف خود را تعیین خط کشیدن قرار داده است.

نامزد کلاین گفت: “ما با افرادی از هر دو حزب (جمهوری خواه و دموکرات) سخت کار خواهیم کرد.” “ما باید راهی برای کار با جمهوری خواهان و دموکرات ها پیدا کنیم.”

کیت بیدینگفیلد ، معاون مدیر کمپین بایدن ، نیز در سخنرانی بایدن در مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه گفت: “این جمع کردن مردم ، متحد کردن ملت و فراخوانی مردم برای دیدار با این لحظه با حس هدف است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *