[ad_1]

وزیر تروخیلو ، 69 ساله ، در طی معالجه شدید در روز پانزدهم درگذشت
اکنون تعداد کشته شدگان بیش از 50 هزار نفر است.

پیوند_انتخابی
[보고타=AP/뉴시스]اعتراضات ضد دولتی در بیست و یکمین (به وقت محلی) در بوگوتای کلمبیا برگزار شد و معترضین در میدان بولیوار تجمع کردند. اتحادیه های کارگری و گروه های دانشجویی به بحران ملی ناشی از خشونت پلیس ، ناآرامی های داخلی و بیماری همه گیر COVID-19 معترض هستند و خواستار شرکت در اعتراضات هستند. 2020.09.22.

[보고타 (콜롬비아)= 신화/뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = دولت کلمبیا اعلام کرد که صبح زود روز 26 (به وقت محلی) ، وزیر دفاع کارلوس هولمز تروژیلو در اثر عوارض ناشی از عفونت ویروس کرونا (ویرگولا کرونا 19) درگذشت.

ایوان دوک ، رئیس جمهور کلمبیا در ویدئویی که روز بیست و ششم (به وقت محلی) در توییتر منتشر کرد ، گفت که “وزیر دفاع کارلوس هولمز تروژیلو صبح امروز پس از رنج از تاج 19 بر اثر عوارض درگذشت” و یک دوره عزای ملی را به مدت سه روز اعلام کرد.

دولت گفت که این دوره عزاداری شامل تسلیت و مراسم یادبود 51،700 نفری است که تاکنون از تاج 19 کشته شده اند.

تروخیلو ، که در سن 69 سالگی درگذشت ، به عنوان وزیر خارجه و وزیر دفاع تحت رژیم Duque قرار گرفت. او اوایل این ماه با کرونا 19 در بیمارستان بستری شد و وضعیت وی وخیم شد و در روز پانزدهم در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان نظامی تحت درمان است.

کلمبیا حدود 51 میلیون نفر جمعیت دارد. تاکنون تعداد 29 مورد تاج تایید شده در کلمبیا 202.7746 مورد و تعداد کشته شدگان 51.747 نفر است.

همسر رئیس جمهور دوکه ماریا جولیانا لوئیس و معاون رئیس جمهور مارتا لوسیا رامیرز نیز سال گذشته از کراونا 19 بهبود یافتند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *