[ad_1]

جمع آوری اطلاعات در ژاپن و افزایش هوشیاری در “ولتاژ بالا”

پیوند_انتخابی
جزایر سنکاکو (Diaoyudao) در دریای چین شرقی در طی یک اختلاف حاکمیت بین چین و ژاپن. (عکس از صفحه NHK) 2021.02.06

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جون = NHK و Sankei Shimbun در تاریخ ششم گزارش دادند كه وی با ورود به آبهای سرزمینی ژاپن در نزدیكی جزایر سنكاكو (Diaoyudao) در دریای چین شرقی ، جایی كه خط نیروی دریایی چین اجازه استفاده از سلاح برای بار اول.

طبق گزارش رسانه ها ، صبح امروز دو کشتی دریایی چین وارد آبهای سرزمینی ژاپن در نزدیکی جزایر سنکاکو شدند.

این کشتی های ساحلی به عنوان جنبشی که به قایق های صیادی ژاپنی در آبهای اطراف سنکاکو نزدیک می شد ، ظهور کردند ، سپس به آبهای سرزمینی حمله کردند و با کشتی حرکت کردند.

کشتی گشتی آژانس امنیت دریایی ژاپن بلافاصله به کشتی های دریایی چینی هشدار داد که از آبهای سرزمینی خارج شوند.

از طریق قانون پلیس دریایی ، که از اول این ماه لازم الاجرا می شود ، چین به کشتی های دریایی اجازه می دهد تا در صورت لزوم از سلاح علیه کشتی های خارجی استفاده کنند.

ستاد امنیت دریایی منطقه 11 ژاپن گفت: دو کشتی از چهار کشتی دریایی چینی که از منطقه مجاور خارج از آبهای سرزمینی عبور کردند ، کمی قبل از ساعت 5 صبح به آبهای سرزمینی نزدیک مینامیکویمیما در جزایر سنکاکو حمله کردند و قایق های صیادی ژاپنی آنها را دنبال کردند.

ستاد امنیت دریایی با استقرار قایق های گشتی در اطراف قایق های صیادی ژاپنی و خواستار خروج کشتی های چینی از آبهای سرزمینی ، مرز را تقویت کرد.

دولت ژاپن علیه طرف چینی در برابر حمله به خط دریایی چین در آبهای سرزمینی معترض است و همزمان دفتر اطلاعات تماس نصب شده در مرکز مدیریت بحران در محل اقامت نخست وزیر به محل اقامت رسمی تبدیل شده است اقدامات برای جمع آوری اطلاعات و نظارت بر سیگنال ها.

پیش از این ، خط ساحلی چین برای سه روز متوالی تا پانزدهم ماه ماه گذشته وارد آبهای سرزمینی ژاپن در کنار Taishojima ، جزایر سنکاکو شد و خواستار هشدار بود.

در 13 ژانویه ، چهار کشتی دریایی چین برای اولین بار در سال 2021 به آبهای سرزمینی ژاپن در اطراف واتسوریشیما ، جزایر سنکاکو حمله کردند.

همدردی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *