[ad_1]

کارشناس آمریکایی “هدف از رفع کمبود روغن تصفیه شده کرونا 19”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]رهبر کره شمالی کیم جونگ اون در مراسم اختتامیه هشتمین کنگره حزب در پیونگ یانگ در 12 ژانویه سخنرانی کرد. 2021.02.03. (عکس = گرفتن روزنامه کارگری)

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = گزارش هایی مبنی بر ساخت کره شمالی ترمینال نفتی جدیدی در نامپو وجود دارد که بزرگترین بندر را دارد و در آستانه تکمیل است.

کره شمالی رسانه 38 شمال در 2 (به وقت محلی) گزارش های خود را بر اساس تصاویر ماهواره ای Google Earth گزارش می دهد. گفته می شود پایانه جدید نفتی در نامپو ، بزرگترین بندر کره شمالی واقع شده است.

سه مخزن نفت دیگر به غرب ترمینال سوخت موجود اضافه شده است و از 20 اکتبر سال گذشته یک کشتی در نزدیکی منطقه پیدا شده است.

با ساخت و بهره برداری از ترمینال جدید ، 38 شمال پیش بینی می کند کره شمالی از مرز 500 هزار بشکه واردات نفت که توسط کمیته تحریم های سازمان ملل متحد علیه کره شمالی وضع شده است ، فراتر رود.

در همین رابطه ، تروی استانگارون ، مدیر ارشد انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریکا و کره ، به صدای ایالات متحده (VOA) گفت: “محاصره عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) منجر به کمبود روغن تصفیه شده شده است. در کره شمالی وی تحلیل می کند: “به نظر می رسد.”

استن گارون گفت: “این به مقامات کره شمالی در مدیریت بهتر قیمت سوخت داخلی کمک می کند.” “برای جلوگیری از قاچاق زغال سنگ و فرآورده های نفتی در کره شمالی ، ما باید تحریم های شدیدی را علیه شرکت های مشهور در قاچاق کالا اعمال کنیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *