[ad_1]

من هنوز با سنا تماس نگرفته ام … “احساس می کنم توسط ترامپ خیانت شده است” تورو

پیوند_انتخابی
[피닉스=AP/뉴시스]راست افراطی جیکوب چانسلی ، معروف به شیطان QAnon ، در تاریخ 5 نوامبر سال گذشته (به وقت محلی) با حامیان سابق دونالد ترامپ رئیس جمهور در فونیکس ، آریزونا صحبت کرد. 2021.1.29.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ وون = راست افراطی ، رهبری كنگره آمریكا در مورد حمله ، گفت كه آماده است شهادت دهد كه رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ قیام را تحریک كرد ، هیل در 28 (به وقت محلی) گزارش داد

وكیل جیكوب چانسلی ، معروف به “شمن كورنان” ، گفت كه وی آماده است در روند استیضاح در سنا شهادت دهد كه ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، شورش هایی را در كنگره ایجاد كرده است. با این حال ، او گفت که با سناتورها تماس نگرفته است.

در جریان شورش های کنگره در روز ششم ، چانزلی صورت خود را نقاشی کرد ، کلاهی پشمی با شاخ به سر گذاشت و نیزه بلند خود را با یک ستاره و راه راه بلند کرد تا به “شرمن کورنان” معروف شود. QAnon یک گروه راست افراطی سوپرماتیست سفیدپوست است و شمن یک شمن است. وی در روز نهم به اتهام رهبری آشوب و ممانعت از امور عمومی در آن زمان دستگیر شد.

وی همچنین شناخته شده است که گفته است این حادثه در آن زمان توسط رئیس جمهور سابق ترامپ ایجاد شده است ، حتی در تحقیقات پیگرد قانونی. وکیل وی به AP گفت که “من احساس کردم توسط رئیس جمهور سابق ترامپ خیانت شده است زیرا او نتوانست او و دیگر معترضان را عفو کند.”

در همین حال ، سنا ماه آینده دادرسی استیضاح علیه رئیس جمهور سابق ترامپ را در مقیاس کامل آغاز خواهد کرد. با این حال 45 نفر از 50 سناتور جمهوری خواه رای دادند “روند استیضاح رئیس جمهور بازنشسته مغایر با قانون اساسی است” و احتمال استیضاح واقعی کم است.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *