[ad_1]

بررسی ایمنی … تقاضا برای دما زیاد نیست

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]واکسن جدیدی علیه ویروس کرونا ویروس (کرونا 19) ، که به طور مشترک توسط شرکت دارویی چینی CanSino Biologics و آکادمی علوم نظامی ساخته شده است ،

[서울=뉴시스] خبرنگار Moon Ye-seong = انتظار می رود كه كانشینو بیولوژیكس ، سازنده واكسن چینی ، نتایج موقت آزمایش بالینی فاز 3 را در این هفته اعلام كند.

روز دوم ، ایالت چین Huanchusbao با استناد به منابع شناخته شده ، گفت: نتایج موقت آزمایش بالینی فاز 3 Ad5-nCoV ، واکسن کرونا 19 که توسط کانسینو ساخته شده است ، می تواند ظرف این هفته اعلام شود.

روز قبل ، کانسینو گفت ، “40،000 نفر با Ad5-nCoV واکسینه شده اند و ثبات و کارآیی به حد انتظار رسیده است.” وی همچنین گفت: هیچ عارضه جانبی جدی از فرد واکسینه شده گزارش نشده است.

Kanshino اولین و دومین آزمایشات بالینی خود را در تاریخ 16 مارس و 12 آوریل سال گذشته آغاز کرد. در حال حاضر ، 78 مرکز تحقیقاتی در 5 کشور در حال انجام آزمایشات بالینی مرحله 3 با 40،000 نفر هستند. واکسن Cansino Corona 19 برای استفاده نظامی در چین در ژوئن گذشته تأیید شد.

Ad5-nCoV یک واکسن علیه آدنو ویروس است ، واکسنی که با ترکیب مجدد آدنو ویروس ساخته شده و باعث سرماخوردگی می شود.

این نگرانی مطرح شده است که ممکن است Ad5-nCoV مثر نباشد ، زیرا در بسیاری از افراد آنتی بادی های ویروس سرماخوردگی وجود دارد. به عبارت دیگر ، آنتی بادی ویروسی سرماخوردگی می تواند در تولید آنتی بادی های کرونر تداخل ایجاد کند.

کانشینو این ادعا را انکار کرد و توضیح داد که برخلاف واکسن های غیرفعال مانند Sinopam و Sinobac ، Ad5-nCoV می تواند با یک دوز محافظت مضاعف ایجاد کند.

علاوه بر این ، از آنجا که هیچ واکنش جانبی جدی در مراحل 2 و 3 گزارش نشده است ، افراد مسن نیز در آزمایشات بالینی شرکت کردند.

كانشینو همچنین گفت كه “Ad5-nCoV برای مدت طولانی در دمای 2 تا 8 درجه سانتیگراد پایدار خواهد ماند” و گفت كه تقاضا برای دما خیلی زیاد نیست.

در همین حال ، طبق اخبار اینترفاکس در روز 14 (به وقت محلی) ، شرکت دارویی روسیه Perrobox ، مستقر در مسکو ، گفت که Kansino Ad5-nCov 92.5٪ تولید آنتی بادی را در یک آزمایش بالینی فاز 3 ثبت کرده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *