[ad_1]

“سیاست سختگیرانه ترامپ اساساً درست است … راهی وجود ندارد.”
“چین همه گیر کرونا 19 را بدتر می کند”
“ایالات متحده می تواند از چین پیشی بگیرد … من آن را به جهانیان تأیید می کنم”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، نامزد پیشنهادی ، اولین وزیر خارجه برای دولت ایالات متحده ، به جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا در نوزدهم (به وقت محلی) پاسخ داد. 2020.1.20.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = نامزدی جو بایدن ، تونی بلینگن ، که به عنوان اولین وزیر امور خارجه دولت ایالات متحده انتخاب شد ، در 19 (به وقت محلی) پاسخ شدید چین را اعلام کرد. این احتمال استفاده از خط سخت پس از دولت دونالد ترامپ برای آزمایش چین را نشان می دهد ، این کشور به عنوان یک رقیب قدرتمند در صحنه جهانی ظاهر شده است.

به گفته رسانه های خارجی ، بلینکولن نامزد انتخابات در جلسه استماع کارکنان کمیته روابط خارجی سنا در آن روز گفت: “شکی نیست که تا آنجا که به منافع ایالات متحده (چین) مربوط می شود ، چالش آن بیش از هر کشور دیگری خواهد بود. قسمتهایی وجود دارد که هنوز همکاری می کنند ، اما به نظر می رسد طرف خصمانه در حال رشد است. “

وی گفت: “ما در حال بررسی نحوه برخورد با چین هستیم.” “ما باید از نقاط قوت شروع کنیم ، نه از نقاط ضعف.”

وی همچنین از سیاست های سختگیرانه رئیس جمهور ترامپ حمایت کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم داشتن رویکرد قوی نسبت به چین برای رئیس جمهور ترامپ درست است.” “من به این روش اعتراض دارم ، اما اصل اساسی درست بود. من فکر می کنم که در واقع به سیاست خارجی ما کمک کرد.”

وی همچنین با ادعای پرزیدنت ترامپ مبنی بر اینکه چین همه گیر جهانی عفونت ویروس کرونا را تشدید کرده است موافقت کرد (کرونا 19).

وی در سخنرانی های آن روز گفت: “ما می توانیم از چین پیشی بگیریم.” “من به جهانیان یادآوری می کنم که” دولت مردم ، دولت مردم می تواند از مردم محافظت کند. ” “

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *