معرفی بهترین کاندوم های ژاپنی

کاندوم های ژاپنی به دلیل کیفیت بالای خود در جهان مشهور هستندهنگامی که آن را امتحان کنید، شگفت زده خواهید شد که چقدر کاندوم های ژاپنی بهتر از آن هایی هستند که از آن زمان استفاده می کنید. از معروف ترین کاندوم های بازار ، کاندوم ساگامی است که بسیار شناخته شده هستند. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با کاندوم ساگامی این جا را کلیک کنید.

ویژگی های کاندوم ساگامی نازک بودن آن است که بسیار لذت جنسی را بیشتر می کند.

پس کدام یک از کاندوم های ژاپنی بهترین است؟ این لیست 10 تای برتر است!

ما کاندوم ها را در کیسه های مات یا جعبه های مقوایی بسته بندی می کنیم و نام بسته “محافظ” خواهد بود تا دیگران نتوانند محتویات آن را ببینند.

1. Okamoto 0.01 Zero One

Okamoto 0.01 Zero One یکی از نازک ترین کاندوم های جهان استدر مقایسه با Sagami Original 0.01، Okamoto Zero One نرمتر و انعطاف پذیرتر است، با نازکی یکنواخت از بالا به پایین در حالی که کاندوم های معمولی با رفتن به لبه ها ضخیم تر می شوند.

 

مورد علاقه من قبلا ساگامی اصلی 001 بود، اما وقتی برای اولین بار از این Okamoto 0.01 استفاده کردم، فکر کردم “وای بهتر از Sagami 001 است!”. من واقعاً نمی توانم توضیح دهم که چرا اما فکر می کنم Okamoto 001 بهتر و نازک تر است.

 

2. Sagami Original 0.01

Sagami Original 0.01 نازک ترین کاندوم جهان استاز آنجایی که در ژاپن بسیار محبوب است و ساگامی عرضه آن را محدود می کند، همه خرده فروشی ها و تامین کنندگان در ژاپن با کمبود مواجه هستندحتی افرادی که در ژاپن زندگی می کنند شانس بسیار کمی برای یافتن برخی از آنها در خرده فروشی ها دارند.

رتبه پایین تر است زیرا قیمت در حال حاضر به دلیل عرضه کم بالا است.

 

باید بگویم این بهترین کاندوم استاین کاندوم چقدر نازک است باور نکردنی استمی ترسیدم به راحتی بشکند اما بسیار انعطاف پذیر و بادوام است.

 

3. Okamoto 002 Large

کاندوم Okamoto 0.02 LARGE SIZE اندازه بزرگ کاندوم Okamoto 0.02 EX یکی از پرفروش ترین کاندوم های ژاپنی استاگر اندازه استاندارد خیلی تنگ است، این اندازه بزرگ ممکن است برای شما مناسب تر باشد.

 

من عاشق Okamoto 002 هستم. اندازه استاندارد برای من خیلی تنگ است (من آمریکایی هستم)، بنابراین همیشه به این اندازه بزرگ پایبند هستماندازه استاندارد اساساً برای ژاپنی ها طراحی شده است.

 

4. Okamoto 0.01 Zero One Large Size

Okamoto 0.01 Zero One نازک ترین محصول (0.01 میلی متر) در بین سری کاندوم Okamoto است. Okamoto یکی از پرفروش‌ترین برندهای کاندوم ژاپنی است که به دلیل تنوع زیاد و فناوری پیشرفته خود مشهور استباید اذعان کنیم که Okamoto 0.01 Zero One ارزان نیست زیرا آنها تمام آخرین فناوری خود را جمع آوری کرده و از آنها استفاده کرده انداما با استفاده از آن قطعا تفاوت را احساس خواهید کردچرا آن را امتحان نکنید؟

 

این واقعا نازک است و من آن را دوست دارم.

 

5. Sagami Original 0.02 Large

ساگامی اورجینال 0.02 بزرگ، سایز بزرگ ساگامی اورجینال 0.02 است.
اندازه استاندارد اساسا برای مردان ژاپنی استاگر برای شما خیلی تنگ است، شاید 0.02 Large گزینه مناسبی باشد.

 

استاندارد 002 برای من خیلی تنگ است، بنابراین از این یکی استفاده کردمواقعا خوب میاد و خیلی نازک استبسته منحصر به فرد کاندوم نیز به راحتی باز می شود. 001 کمی گران است و کمی تنگ است، بنابراین من به این یکی می چسبم.

 

6. ساگامی اورجینال 0.02 6 عدد

کاندوم Sagami Original 0.02 زمانی نازک ترین کاندوم جهان بود قبل از اینکه Sagami Original 0.01 وارد بازار شودبا پلی اورتان، Sagami Original 0.02 استحکامی 3-5 برابر بیشتر از کاندوم های لاستیکی دارد، بنابراین نازک تر و در عین حال ایمن تر است. 0.02 میلی متر (0.0008 اینچ) تقریباً به نازکی روکش پلاستیکی است.

ساگامی 0.02 محبوب‌تر از ساگامی 0.01 است زیرا معقول‌تر است و هنوز هم عالی است.

 

بوی کاندوم معمولی را نداردبه نظر می رسد که آن را نپوشیده اید و می توانید گرمای بیشتری را احساس کنیداین کاملا با کاندوم هایی که قبلا استفاده می کردم متفاوت است.

 

7. Okamoto 0.02 EX

کاندوم Okamoto 0.02 EX یکی از پرفروش ترین برندهای کاندوم ژاپنی استنازک و نرم استزیبایی Okamoto در این واقعیت نهفته است که نازکی یک کاندوم از بالا به پایین یکسان است در حالی که کاندوم های معمولی با رفتن به لبه ها ضخیم تر می شوند.

فروش بیشتری نسبت به Okamoto 0.01 دارد، زیرا منطقی تر است و هنوز هم عالی است!

 

بسیار نازکعملکرد عالی هزینه احساس بسیار خوبی دارد، شاید به خاطر فناوری حتی نازکی Okamoto. من اوکاموتو را به ساگامی ترجیح می دهمو خرید آن از اینجا Allfromjapan ارزانتر از هر جای دیگری است.

 

8. ساگامی اورجینال 0.02 12 عدد

کاندوم Sagami Original 0.02 زمانی نازک ترین کاندوم جهان بود قبل از اینکه Sagami Original 0.01 وارد بازار شودبا پلی اورتان، Sagami Original 0.02 استحکامی 3-5 برابر بیشتر از کاندوم های لاستیکی دارد، بنابراین نازک تر و در عین حال ایمن تر است. 0.02 میلی متر (0.0008 اینچ) تقریباً به نازکی روکش پلاستیکی است.

ساگامی 0.02 محبوب‌تر از ساگامی 0.01 است زیرا معقول‌تر است و هنوز هم عالی است.

 

بوی کاندوم معمولی را نداردبه نظر می رسد که آن را نپوشیده اید و می توانید گرمای بیشتری را احساس کنیداین کاملا با کاندوم هایی که قبلا استفاده می کردم متفاوت است.

 

9. Okamoto Real Fit 003

کاندوم Okamoto Real Fit 003 یکی از پرفروش‌ترین کاندوم‌های ژاپنی است که برخی آن را با وجود ضخامت 0.03 میلی‌متر بهترین کاندوم تاریخ می‌دانند.
شکل Okamoto 003 Real Fit با توجه به آلت تناسلی مرد طراحی شده است که به شما و همسرتان احساس واقعی عشق می دهد. 003 Real Fit متناسب با سر شماست.

 

کاملا مناسب است و هیچ بافت سختی ندارد که در مورد کاندوم های پلی اورتان معمولی بد استرسانایی گرما عالی، و آنقدر احساس خوبی داشت که مجبور شدم دوبار بررسی کنم که آیا واقعا آن را پوشیده‌املول

 

10. فلش کاندوم Pikkarinko Chan

فلاش کاندوم Pikkarinko Chan یک کاندوم فسفری/فلورسانس شگفت انگیز است که در صورت قرار گرفتن در معرض نور در مکان تاریک چشمک می زندنه تنها خنده دار است بلکه مفید است زیرا می توان آن را به راحتی در مکان تاریک پیدا کردکاندوم فلش Pikkarinko Chan یک نوع کاندوم نازک ساده با روان کننده است

منبع :

https://allfromjapan.com/the-best-japanese-condoms/

5 ویژگی فوق العاده کاندوم ساگامی که حتما باید بدانید ⭐️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.