[ad_1]

“حمایت از ایدئولوژی یهود ستیزی ، ضد مهاجرتی و برتری طلبی سفیدپوستان”

پیوند_انتخابی
[Портланд = AP / Newsis]در هفدهم (به وقت محلی) در پورتلند ، اورگن ، اعضای گروه راست افراطی سوپرماتتیست مرد-سفیدپوست پسران مغرور یک راهپیمایی به نام “پایان ترور داخلی” و راهپیمایی بر روی رودخانه ویلامت برگزار کردند. در آن روز ، گروه چپ آنتیفا (ضد فاشیست) یک تجمع متقابل برگزار کردند و پرزیدنت ترامپ در توییتر گفت که “اوضاع پورتلند را از نزدیک زیر نظر دارد”. پلیس پورتلند گفت که آنها میله های فلزی و چوب های چوبی ، اسپری های دفع کننده حیوانات و سپرها را در محل کشف و دست کم 13 نفر را دستگیر کردند. 1394/08/18

[토론토(캐나다)=AP/뉴시스] خبرنگار یو سه جین = کانادا پسران مغرور سفید را به عنوان یک گروه تروریستی شناسایی کرد زیرا در قیام 6 ژانویه (به وقت محلی ایالات متحده) نقش اساسی داشت.

“پسران مغرور” در بسیاری از تجمعات سیاسی از جمله به عنوان رهبر در اشغال پایتخت توسط ترامپ با خشونت روبرو شده اند ، با تحقیقات بیشتر ، سیاست های دولت سابق آمریکا را پذیرفته اند ، اما برای اولین بار در کانادا یک گروه تروریستی اعلام کردند.

دونالد ترامپ گفت: “من پسران مغرور هستم” وقتی مجری از او خواست پسرهای مغرور را در مناظره ریاست جمهوری در ماه سپتامبر گذشته محکوم کند.

اگر در فهرست سازمان های تروریستی قرار بگیرید ، ممکن است اموال شما مصادره شود و مجازات شدیدتری نیز برای شما در نظر گرفته شود. اعضای پسران مغرور با اتهامات کیفری روبرو نیستند ، اما خشونت می تواند به اتهامات تروریسم منجر شود.

همچنین ارسال پول یا خرید لوازم برای پسران مغرور جرم کیفری است.

دولت کانادا گفت: “پسران مغرور و اعضای آن آشکارا در اعمال خشونت علیه گروههایی که با ایدئولوژی و عقاید سیاسی آنها مخالفند درگیر می شوند.” “وی گفت ، با شرکت در اعتراضات علیه جنبش BLM) و شرکت در خشونت علیه طرفداران BLM.

وزیر ایمنی عمومی کانادا ، بیل بلر ، گفت که مبارز مغرور درگیر خشونت سیاسی بوده و اعضای آن از زن ستیزی ، اسلام ، یهود ستیزی ، ضد مهاجرت و ایدئولوژی های برتری طلبی سفیدپوستان حمایت می کنند.

وی افزود 12 گروه دیگر به غیر از پسران مغرور نیز در لیست گروه های تروریستی قرار گرفتند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *