[ad_1]

ترودو “نه هنگام مسافرت”
بازرسی قبل و بعد از ورود … قرنطینه 3 روزه – 1 میلیون و 740 هزار نفر برای اقامت بدست آمده است

پیوند_انتخابی
[오타와=AP/뉴시스] نخست وزیر جاستین ترودو در یک کنفرانس مطبوعاتی در نوزدهم نوزدهم در اوتاوا ، کانادا. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده شد = کانادا تصمیم می گیرد پروازهای بین مکزیک و کارائیب را متوقف کند تا از هجوم ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) به خارج جلوگیری کند. بعلاوه ، کلیه مسافران ورودی باید 3 روز در قرنطینه انجام شوند و هزینه های اقامت با هزینه آنها پرداخت می شود.

به گفته سی بی سی و دیگران ، نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در بیست و نهم (به وقت محلی) اعلام کرد که شرکت های بزرگ هواپیمایی کانادا تصمیم به توقف فعالیت در برخی کشورهای کارائیب از 31 تا 30 آوریل گرفته اند.

ایر کانادا ، WestJet و Sunwing خطوط هوایی هستند که کار خود را متوقف می کنند. در حال حاضر گفته می شود که یک پرواز برگشت جداگانه برای مسافران منطقه تهیه می شود.

این یک مرحله به دنبال گزارشاتی است که بسیاری از کانادایی ها در زمستان امسال به خصوص در کارائیب به خارج از کشور سفر می کنند.

نخست وزیر ترودو گفت: “همه ما توافق داریم که اکنون زمان سفر با توجه به شیوع ویروس کرونا در داخل و خارج از کشور نیست” ، ترودو نخست وزیر گفت. می توانم انتظار اوقات خوبی را داشته باشم. “

وی همچنین تصمیم گرفت برای همه مسافران ورودی آزمایش تاج 19 را انجام دهد. این مرحله بعد از بررسی اجباری قبل از ورود به سیستم است.

قبل از در دسترس بودن نتایج ، در هتل هایی که دولت کانادا تعیین کرده است قرنطینه می شوند. هزینه اقامت بیش از 2،000 دلار کانادا (تقریباً 1.74 میلیون دلار درآمد) توسط شرکت کننده با هزینه شخصی خود تقبل می شود.

اگر آزمایش برای این آزمایش منفی باشد ، می توانید دو هفته باقیمانده قرنطینه در خانه بمانید ، اما اگر آزمایش مثبت باشد ، بلافاصله در یک سازمان دولتی قرنطینه می شوید.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *