[ad_1]

برنامه های جدید برای اجازه کار از هفته آینده پذیرفته شده اند … دارای اعتبار 3 سال
کار برای بیش از 1 سال – تمدید اقامت دائم برای دارندگان مدرک

پیوند_انتخابی
[홍콩=AP/뉴시스]در اول ژوئیه سال گذشته ، یک افسر پلیس در مرکز شهر هنگ کنگ یک پرچم هشدار دهنده بنفش را به معترض به “قانون امنیت ملی هنگ کنگ” (قانون امنیت هنگ کنگ) نشان داد. 2021.2.5.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین جونگ وون = کانادا راه جدیدی برای اخذ اقامت دائم برای شهروندان هنگ کنگی در برابر اجرای قانون امنیت ملی هنگ کنگ (قانون امنیت هنگ کنگ) توسط چین باز می کند ، تلویزیون CT کانادا در چهارم (به وقت محلی) گزارش داد

اداره مهاجرت فدرال کانادا (IRCC) امروز اعلام کرد که از هفته آینده تقاضای جواز کار جدید برای یافتن کار در کانادا را از ساکنان هنگ کنگ در کشور خود قبول می کند.

این امر در حالی رخ داد که چین می تواند تابعیت دوگانه هنگ کنگ را وادار به انصراف از تابعیت کانادا کند.

برای دریافت مجوز کار جدید ، باید ظرف مدت پنج سال دیپلم یا تحصیلات تکمیلی کانادا را اخذ کرده باشید یا دارای مدرک خارجی معادل آن باشید. همچنین باید گذرنامه یک منطقه ویژه اداری هنگ کنگ یا یک شهروند خارجی انگلیس (BNO) را داشته باشید.

اجازه کار حداکثر 3 سال اعتبار دارد.

کانادا همچنین در تلاش است تا یک برنامه جدید برای ساکنان هنگ کنگ با بیش از یک سال سابقه کار در کشور خود برای اخذ اقامت دائم ایجاد کند و ساکنان هنگ کنگ که از دبیرستان در کانادا فارغ التحصیل شده اند مستقیماً درخواست اقامت دائم کنند.

IRCC انتظار دارد که این دو برنامه در اواخر امسال اجرا شود.

این اقدامات با اجرای قانون امنیت هنگ کنگ توسط چین مطابقت دارد. دولت کانادا این انتقاد را به عنوان “زوال حقوق بشر” مورد انتقاد قرار داده است.

پیش از این ، انگلیس سیاستی را برای گسترش مهاجرت برای دارندگان گذرنامه BNO آغاز کرد. روش صدور ویزای ویژه از سی و یکم ماه گذشته آغاز شد. مدت اقامت در انگلستان برای دارندگان گذرنامه BNO از 6 ماه گذشته به 5 سال افزایش یافته است و همچنین تابعیت پس از یک سال در دسترس است.

در پاسخ ، چین به عنوان “دخالت در کشور” اعتراض کرد و گفت که سفر را به حالت تعلیق درآورد و دارندگان گذرنامه BNO را شناسایی کند. چین به دلیل اجرای قانون امنیت هنگ کنگ در ماه ژوئیه گذشته ، که “یک دولت و دو سیستم” را خنثی کرد و یک حاکمیت امنیت عمومی را بر هنگ کنگ سخت تر کرد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

◎ خبر مطبوعات هم اندیشی [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *