[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]کازویوشی هان ، نویسنده ژاپنی ، مشهور به تحقیقاتش در مورد تاریخ شاو به عنوان طولانی ترین روز در ژاپن و تابستان نومون هان ، در روز دوازدهم درگذشت. در سن 90 سالگی. عکس توسط NHK گرفته شده است. 1321.01.13.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم جین = کازوتوشی هان ، نویسنده ژاپنی که به دلیل تحقیق در مورد تاریخ شاو و مورخانی مانند طولانی ترین روز ژاپن و تابستان نومون هان مشهور است ، در روز دوازدهم درگذشت. در سن 90 سالگی.

طبق گفته های NHK و Asahi Shimbun و همکاران. در روز سیزدهم ، نویسنده هندو پیدا شد که یک روز قبل در خانه اش در Setagaya Ward ، توکیو ریخته شده بود. سپس مرگ تأیید شد.

وی در سال 1930 در توکیو متولد شد و از دانشکده ادبیات دانشگاه توکیو فارغ التحصیل شد و به بانگی شونجو (文藝 春秋) پیوست. او مدیر مسئول Bungei Shunju و Shuganbunshun (週刊 文 春) بود. وی همچنین گزارش های مربوط به حادثه لاکهید را رهبری می کند.

وی به عنوان سردبیر به منتقد نظامی فقید ماسانوری ایتو کمک کرد تا تاریخ جنگ و تاریخ نمایش را مطالعه کند.

در سال 1965 ، وی پس از سوئیچی اویا (with 壮 一) ، “طولانی ترین روز در ژاپن” را که با سردبیران دیگر نوشته شده بود ، منتشر کرد. این کتاب خلاصه ای از 24 ساعت تا ظهر روز 15 آگوست 1945 ، زمانی که جنگ اقیانوس آرام تصمیم گرفت پایان یابد ، است. با سازماندهی داستانهایی که از سربازان و احزاب دیگر می شنیدم ، این کتاب پرفروش شد. پس از دو بار تیراندازی محبوب شد.

به عنوان سردبیر ، پس از شنیدن چندین قسمت از طرفین ، وی به عنوان یک پیشگام در روش از بین بردن شهادت دروغ در طی فرایند سازماندهی مجدد مورد ستایش قرار گرفت. او همچنین به عنوان نویسنده “غیر داستانی” شناخته می شود.

وی که “کارآگاه تاریخی” نیز خوانده می شود ، به نوشتن درباره موضوع تاریخ ژاپن پس از دوران مدرن ادامه می دهد. او در تلویزیون ظاهر می شود و فعال است.

وی در طی حمله بزرگ هوایی در توکیو در 10 مارس 1945 فرار کرد و ضمن محافظت در برابر امپریالیسم ژاپن ، در دفاع از قانون اساسی صلح آمیز پیشگام شد.

وی در یک مصاحبه با Asahi Weekly AERA در مارس 2018 ، او سخنان نفرت (ابراز نفرت نسبت به یک قوم و نژاد خاص) را به عنوان روح یانگی (محروم کردن خارجی ها) انتقاد کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *