[ad_1]

2 بزرگسال بدون سابقه سفر

پیوند_انتخابی
[컬럼비아=AP/뉴시스] رأی دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر سال گذشته (به وقت محلی) در یک مرکز رأی گیری در کلمبیا ، کارولینای جنوبی صف کشیدند. 29.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = یک مورد تأیید شده از ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) که از آفریقای جنوبی منشا گرفته است ، در کارولینای جنوبی آمریکا تأیید شده است. برای اولین بار در ایالات متحده ، نسخه کرونا 19 آفریقای جنوبی گزارش شده است.

در بیست و هشتم (به وقت محلی) مقامات بهداشتی کارولینای جنوبی گزارش دادند. مشخص شد که دو مورد تاج 19 مورد تأیید در جهشی در آفریقای جنوبی به نام 1،351 رخ داده است.

به گفته مقامات ، هر دو مورد تأیید شده بزرگسال هستند و سابقه سفر ندارند. رابطه سالانه این دو نیز تأیید نشده است. می توان تفسیر کرد که جهش در حال حاضر به جامعه گسترش یافته است.

مقامات اطلاعات شخصی بیشتری برای محافظت از حریم خصوصی آنها ارائه نکردند.

“همه ویروس ها دائماً در حال تغییر هستند و جهش ها ظاهر می شوند. متخصصان اتفاق نظر دارند که جهش ها از COVID-19 محافظت می کنند ، حتی اگر مطمئن نباشند که واکسن موجود چقدر موثر است.”

وی سپس تأکید کرد که هیچ مدرکی وجود ندارد که این جهش باعث بروز علائم جدی تری شود.

براساس واشنگتن پست (WP) ، این جهش اولین بار در ماه گذشته در آفریقای جنوبی شناسایی شد و به عنوان بسیار مسری مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. کارشناسان معتقدند سرعت انتقال از نسخه انگلیسی بیشتر است. اکنون جهش در انگلستان در ده ها ایالت آمریکا گزارش شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *