[ad_1]

به نظر می رسد بایدن از پوتین خواسته است تا ناوالنی را آزاد کند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی کاخ سفید جن ساکی در مورد روز 29 (به وقت محلی) به خبرنگاران توضیح داد. 30.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = کاخ سفید اعلام کرده است که با سیاست های اتحاد در مورد چین مانند برقراری روابط با چین در آینده ارتباط برقرار و هماهنگی خواهد کرد.

سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی در جلسه توجیهی درباره حساب رسمی YouTube در تاریخ 29 (به وقت محلی) گفت ، “روی یک رویکرد مطلوب” در مورد مسائل مربوط به چین متمرکز شد. این به معنای تعدیل است.

ساکی درباره توافق نامه تجارت فاز 1 با چین که در زمان دولت دونالد ترامپ امضا شد ، گفت: “تیم امنیت ملی ، وزیر امور خارجه و رئیس جمهور اخیراً مورد تأیید جو بایدن در حال بررسی تمام جنبه های امنیت ملی از جمله روابط با چین هستند.” .

وی گفت که دولت بایدن در سیاست خود در قبال چین به دنبال بهترین راه برای رسیدگی به تعدادی از مسائل استراتژیک و امنیتی و همچنین اقتصاد است.

این پرسش همچنین س ofال الکسی ناوالنی ، فعال ضد پوتین روس را که تابستان گذشته سعی در مسموم کردن وی داشت ، مطرح کرد. رئیس جمهور بایدن پس از گفتگو با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور اقدام مشخصی در تلاش برای مسموم کردن ناوالنی نکرده است.

ساکی که از اقدامات کرملین و روسیه علیه ناوالنی ابراز نگرانی کرد ، گفت: “رئیس جمهور (بایدن) اوایل این هفته با پوتین صحبت کرد.”

وی افزود: تیم امنیت ملی تحت بررسی است (پرونده ناوالنی). “این شامل تلاش برای مسموم کردن ناوالنی و هک در Solarwinds است.” تئوری مسئولیت رئیس جمهور پوتین در مورد “اقدام به مسمومیت” از پاسخ فوری جلوگیری می کند ، و می گوید: “من فکر می کنم در برخی موارد صحبت های بیشتری در مورد او وجود خواهد داشت.

ساکی همچنین در پاسخ به این س ofال که آیا رئیس جمهور بایدن در هنگام گفتگو با رئیس جمهور پوتین خواستار آزادی ناوالنی شده است ، بله پاسخ داد. با این حال ، هنگامی که از وی سوال شد که آیا رئیس جمهور پوتین قول آزادی ناوالنی را داده است ، وی از سخنان “چیزی برای خواندن در مورد پاسخ” صرف نظر کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *