[ad_1]

بایدن پارادوکس “اقدامات فوری مورد نیاز برای مقابله با بحران اقتصادی و بهداشت” را تصویب کرد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، 28 ژانویه در کاخ سفید صحبت کرد. 02/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = کاخ سفید پیش از دیدار بین رئیس جمهور جو بایدن و جمهوری خواهان ، از طرح موجود برای کاهش 1.9 تریلیون دلار (حدود 2،127 تریلیون بوی بد) فاصله گرفته است.

به گزارش واشنگتن پست (WP) ، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در تاریخ 1 (به وقت محلی) گفت که دیدار رئیس جمهور بایدن و قانونگذاران جمهوری خواه که پیشنهاد بسته کوچکی از مشوق ها را دارند “جای رئیس جمهور نیست برای انجام یا قبول پیشنهادات. “

قبل از شروع به کار ، رئیس جمهور بایدن از یک طرح محرک بزرگ 1.9 تریلیون دلاری رونمایی کرد. طرح نجات آمریکا. اما به دلیل عدم همکاری حزب جمهوری خواه ، این حزب تا ماه اول روی کار آمدن دوام نیاورد.

پیش از این ، 10 قانونگذار جمهوری خواه ، از جمله سناتور سوزان کالینز ، یک طرح محرک 618 میلیارد دلاری برای رئیس جمهور بایدن (تقریباً 691 تریلیون تا 85 میلیارد دلار وون) پیشنهاد داده بودند که کاملا کمتر از برنامه قبلی بود.

رئیس جمهور بایدن آنها را به کاخ سفید دعوت کرد و جلسه برای 5:00 بعد از ظهر همان روز (7 صبح به وقت کره در تاریخ 2 دوم) برنامه ریزی شد.

ساکی گفت: “برای رئیس جمهور مهم است که به نگرانی ها و ایده های آنها گوش فرا دهد” ، در حالی که از کاهش بسته محرک ناشی از جلسه دور بود. “رئیس جمهور برای تقویت این بسته محرک باز است.”

رئیس جمهور بایدن در آن روز توییت کرد: “ما به دلیل بحران بهداشت عمومی با یک بحران اقتصادی روبرو هستیم. ما برای مقابله با هر دو بحران نیاز به اقدامات فوری داریم. برنامه نجات من” ما را از این بحران عمیق خارج می کند “.” در جهت بهتری بهبود یابد. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *