[ad_1]

بایدن پارادوکس “اقدامات فوری مورد نیاز برای مقابله با بحران اقتصادی و بهداشت” را تصویب کرد

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده (سمت چپ) در اول (به وقت محلی) با سناتور جمهوری خواه سوزان کالینز (راست) دیدار کرد و انگیزه های آلودگی به ویروس کرونا را مورد بحث قرار داد (کرونا 19). 20201.02.02.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = کاخ سفید فاصله خود را بر روی یک برنامه محرک موجود برای کاهش 1.9 تریلیون دلار (حدود 2،127 تریلیون بوی بد) در رابطه با دیدار بین رئیس جمهور جو بایدن و جمهوری خواهان متمرکز کرده است.

به گزارش واشنگتن پست (WP) ، سخنگوی کاخ سفید جن ساکی در مورد دیدار رئیس جمهور بایدن و نماینده جمهوری خواه ، که بسته های محرک کوچک را در یک کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در تاریخ 1 (به وقت محلی) ارائه داد ، توضیح داد. خیلی خطرناک است. “

سخنگوی ساکی در مورد جلسه روز گذشته گفت: “جایی برای رئیس جمهور نیست که بتواند (انگیزه جدید) پیشنهاد یا قبول کند.” با این حال وی گفت: برای رئیس جمهور مهم است که به نگرانی ها و ایده های آنها گوش فرا دهد. وی با تمرکز بر “شنیدن نظرات” گفت: “رئیس جمهور آزاد است که این محرک را کمی قوی تر کند.”

پیش از آغاز به کار ، رئیس جمهور بایدن قبلاً از طرح محرک بزرگ 1.9 تریلیون دلار رونمایی کرده بود. طرح نجات آمریکا. اما به دلیل عدم همکاری حزب جمهوری خواه ، این حزب تا ماه اول روی کار آمدن دوام نیاورد.

ده قانونگذار جمهوری خواه ، از جمله سناتور سوزان کالینز ، یک طرح محرکه جدید 618 میلیارد دلاری (تقریباً 691 تریلیون تا 851 تریلیون دلار وون) را به رئیس جمهور بایدن پیشنهاد داده اند در شرایطی که تصویب بسته محرک به تأخیر می افتد.

رئیس جمهور بایدن آنها را به کاخ سفید دعوت کرد و گزارش شده است که جلسه در ساعت 5 عصر همان روز (ساعت 7 صبح به وقت کره در تاریخ 2 دوم) آغاز شد. ساکی گفت: “رئیس جمهور حتی قبل از روی کار آمدن خود ، به صراحت گفت که گفتگو با دموکرات ها و جمهوری خواهان آزاد است.”

ساکی با بیان اینکه این یک “بحران مضاعف” است ، گفت: “مقیاس بسته محرک (پیشنهادی توسط رئیس جمهور بایدن) برای پاسخگویی به مقیاس بحران طراحی شده است.” این یک طرح محرک است که هم بر روی بحران مستقیم سلامتی ناشی از عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) و هم بر بحران اقتصادی ناشی از آن تمرکز دارد.

وی سپس تأکید کرد که بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل اقدامات محرک مانند موسسه بروکینگز ، “طرح نجات ایالات متحده قادر خواهد بود تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) را تا پایان سال 2021 حدود 4٪ افزایش دهد و اقتصاد ما را قبل از تاج 19 سطح. “وی همچنین در مورد نتایج تجزیه و تحلیل مودی بحث کرد و بر لزوم اتخاذ بسته محرک تأکید کرد.

رئیس جمهور بایدن نیز در آن روز توییت کرد: “ما به دلیل بحران بهداشت عمومی با یک بحران اقتصادی روبرو هستیم. ما برای مقابله با هر دو بحران نیاز به اقدام فوری داریم. برنامه نجات من” ما را از این بحران عمیق خارج می کند “. کشور برای بهبود در جهت بهتر است. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.