[ad_1]

“شروع تماس با اتحادیه ای که بسیاری از کشورهای اروپایی را شامل می شود”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی در 22 ام (به وقت محلی) جلسات توجیهی منظمی را ارائه داد. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = کاخ سفید اعلام کرده است که سفر رئیس جمهور جدید جو بایدن به خارج از کشور زمان می برد. به نظر می رسد که او وضعیت عفونت ویروس کرونا را در نظر گرفته است (کرونا 19).

به گفته وب سایت کاخ سفید ، سخنگوی جن ساکی در جلسه توجیهی منظم در تاریخ 22 (به وقت محلی) در مورد برنامه سفر ریاست جمهوری برای اجلاس اجلاس سران خارج از کشور گفت ، “علی رغم میل وی (بایدن) ، مدتی طول می کشد تا سفر به خارج. “جواب داد.

وی گفت: “در این مرحله ، هیچ محتوایی برای گفتن زمان (تور) وجود ندارد.” با این حال ، وی افزود: “او (بایدن) گفتگوهای عادی خارجی دیگر را در هفته آینده انجام خواهد داد.”

قرار بود رئیس جمهور بایدن در همان روز با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا و آندرس مانوئل لوپز اوبرادور رئیس جمهور مکزیک صحبت کند.

ساکی در مورد ارز معمولی اضافی در هفته آینده گفت: “ما با اتحادیه خود شروع خواهیم کرد ، از جمله تعدادی از کشورهای اروپایی.” با این حال وی افزود: در حال حاضر نمی توانیم برنامه روزانه خاصی ارائه دهیم.

درخواست آن روز همچنین شامل مطالب مربوط به بازیهای المپیک توکیو بود. اگرچه ژاپن هنوز احتمال لغو بازی های المپیک توکیو را رد می کند ، اما خواستار سمت کاخ سفید است.

ساکی در پاسخ به این س ifال که آیا رئیس جمهور بایدن به ایمنی بازی های المپیک توکیو اعتقاد دارد ، گفت: من هرگز در مورد برنامه های تابستانی (برنامه) یا (المپیک) با رئیس جمهور یا تیم امنیت ملی کشورمان صحبت نکرده ام.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *