[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی کاخ سفید جن ساکی. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] کاخ سفید گفت: کیم He-king = ایالات متحده در تابستان امسال برنامه های خود را برای بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو تغییر نداده است و سلامتی و ایمنی ورزشکاران در اولویت قرار دارد.

به گزارش NHK و Kyodo News در تاریخ 4 ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در سوم (به وقت محلی) ، سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، س askedال کرد آیا رئیس جمهور جو بایدن فکر می کند ارسال بازیکنان آمریکایی به ژاپن در آن زمان ایمن است ، “ما تغییر دادیم طرح. خوبه. ”

کاخ سفید بعداً در بیانیه ای گفت که کمیته المپیک ایالات متحده (USOPC) “به وضوح اوضاع ژاپن را از نزدیک رصد می کند.”

این بیانیه اضافه کرد: “ما امیدواریم که تیم ایالات متحده در صحنه بین المللی موفق شود و سلامتی و ایمنی بازیکنان مهمترین اولویت ما است” و “در نهایت ، این تصمیم USOPC خواهد بود.”

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، پس از روی کار آمدن در 20 ژانویه ، موضع عمومی خود در مورد بازی های المپیک توکیو را که به دلیل عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) به مدت یک سال به تابستان امسال موکول شد ، اعلام نکرد.

با این حال ، هنوز چشم انداز میزبانی بازی های المپیک توکیو نامشخص است. در تاریخ دوم ، دولت ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در 10 کلانشهر را به رغم روند نزولی کرونا 19 به هفتم ماه آینده موکول کرد.

با این حال ، کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو (JOC) اعلام کرد که در حال آماده سازی سناریوهای مختلف برای میزبانی بازی های المپیک بدون تماشاگر است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *