[ad_1]

“دانشمندان باید در آینده ارتباط برقرار کنند … دستورالعمل منظم”
“کیف کرونا 19 باید یک یا دو مرحله قبل از مشکلات آینده پاسخ دهد”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]هماهنگ کننده عفونت کرونا ویروس کاخ سفید (کرونا 19) (TF) جف غیانتس در جلسه توجیهی در مورد حساب رسمی کاخ سفید در تاریخ 27th (به وقت محلی) 2021.01.28 صحبت کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = پس از تحلیف رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، کاخ سفید جلسات عمومی در مورد اولین ویروس جدید ویروس کرونا را ارائه داد (کرونا 19).

کاخ سفید پس از روی کار آمدن رئیس جمهور بایدن از یک حساب YouTube در تاریخ 27 (به وقت محلی) اولین جلسه عمومی جلسه با کرونا 19 را به طور مستقیم پخش کرد. این جلسه توسط Jeff Giants ، هماهنگ کننده کرونا 19 TF برگزار شد.

در ابتدای جلسه توجیهی ، هماهنگ کننده غول گفت: “رئیس جمهور کاملاً معتقد است که دانشمندان باید ارتباطات را با مردم آمریکا هدایت کنند.” این بیانیه ای است که او را از دولت قبلی متمایز می کند ، و این باعث جنجال های مختلفی شد و شخص رئیس جمهور را مطلع کرد.

وی سپس اظهار داشت: “من به عنوان شخصی كه پاسخ را در سطح فدرال هماهنگ می كند ، نقش من اطمینان از توانمند شدن كارشناسان ما است.”

وی افزود که روز گذشته با سران دولت های ایالتی و محلی ملاقات کرده و پیشرفت برنامه پاسخ دهی کرونا 19 را به اشتراک گذاشته است. وی همچنین اعلام کرد که برای اطمینان از دسترسی همه آمریکایی ها به اطلاعات دقیق و به روز ، مرتباً جلسات توجیهی برگزار خواهد کرد.

در جلسه توجیهی آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) ، مارسلا نونس اسمیت ، رئیس کمیته مشورتی کرونا 19 و مراکز جدید کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) روچل والاسکی حضور داشتند. .

در طی یک جلسه توجیهی در طول روز ، Pouch گفت: “ما باید یک یا دو قدم جلوتر از مشکلات احتمالی در آینده برداریم” ، و بر لزوم پاسخ پیشگیرانه به کرونا 19 تأکید کرد.

مدیر CDC جدید Wallanceke گفت: “وقتی نوبت به واکسن می رسد ، کسی برای واکسیناسیون به کمک نیاز دارد ، بنابراین لطفاً راهی برای کمک به همسایگان خود بیاندیشید.”

وی همچنین خواستار پیوستن به دستورالعمل های اساسی برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 مانند ماسک زدن ، فاصله گرفتن و شستن دست ها شد.

در همین حال ، اولین جلسه توجیهی کرونا 19 در آن روز در ابتدا در یک فضای کمی آشفته برگزار شد. هنگام صحبت هماهنگ کننده غول ها ، صدای تماس تلفنی برخی از حاضران منتقل می شود و سخنرانی روی کیسه با صدای خاموش در ابتدا ارائه می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.