[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] مدیر دفتر تحقیقات فدرال (FBI) ، کریستوفر ری ، 22 ژوئیه سال گذشته (به وقت محلی) در کاخ سفید صحبت کرد. 2021.01.22

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = کاخ سفید رسماً تأیید کرده است که کریستوفر ری ، مدیر FBI در بیست و یکمین (به وقت محلی) باقی مانده است.

طبق گفته Politico و NBC در تاریخ 21 ، سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، به شبکه اجتماعی خود (SNS) توییتر گفت که رئیس جمهور جو بایدن به عنوان مدیر Way ادامه خواهد داد.

وی گفت: “این ناخواسته متناقض بود.” “رئیس جمهور بایدن می خواست روشن کند که وی به عنوان مدیر به کار خود ادامه می دهد. مدیر وی به کاری که انجام می دهد اطمینان دارد.”

ساکی در جلسه توجیهی روز گذشته بحث در مورد ماندن مدیر وای را مطرح کرد و گفت: “من هرگز با رئیس جمهور صحبت نکرده ام.” روز ششم ، حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق انتقادات مبنی بر نامناسب بودن واکنش FBI هنگام حمله به پایتخت را رد کردند.

با این حال ، یک مقام ارشد FBI در همان روز به NBC گفت: “هیچ نشانه ای وجود ندارد که بایدن انتخاب شده یا دولت بیش از شش سال از اداره از مدیر منتخب Way ناراضی باشد. همه مثبت بوده اند.”

دوره مدیر FBI 10 سال است. کارگردان Way توسط رئیس جمهور سابق ترامپ به عنوان جانشین مدیر سابق James Comey در سال 2017 منصوب شد.

به زودی ، عروسی رئیس جمهور سابق ترامپ و ماه عسل کارگردان وی. شناخته شده است که در جریان انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر گذشته ، گفته شد که رئیس جمهور سابق ترامپ مشکلات را بررسی کرده است ، زیرا مدیر وی در تحقیق در مورد ادعاهای نامزد دموکرات در دوران بایدن منفعل بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *