[ad_1]

بررسی روزانه تماس نزدیک با رئیس جمهور … ماسک پوشیدن
محدودیت ظرفیت دفتر / اتاق جلسات / آسانسور

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در حالی که ماسک در کاخ سفید در تاریخ 22 (به وقت محلی) پوشیده بود ، یک دستور اقتصادی را امضا کرد. 23.01.2021.

[서울=뉴시스] گزارشگر شین یونگ برنده است = کاخ سفید در ایالات متحده “محافظت از سد” را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید انجام می دهد (کرونا 19).

CNN در تاریخ اول (به وقت محلی) گزارش داد کاخ سفید در حال محدود کردن اقدامات رو در رو برای کاهش تماس با کارمندان کرونا 19 است.

اول از همه ، همه کارمندان و کارمندانی که رئیس جمهور جو بایدن را از نزدیک انجام می دهند باید هر روز از نظر Corona 19 آزمایش شوند. رئیس جمهور بایدن 78 ساله است و در معرض خطر تاجگذاری 19 قرار دارد. دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین همچنین روزانه از روابط نزدیک رئیس جمهور بررسی می کرد.

علاوه بر این ، یک فاصله فیزیکی نیز محقق شد. براساس CNN ، حدود 70 درصد از 500 کارمند کاخ سفید که به دولت بایدن پیوسته اند ، هنوز از خانه کار می کنند.

سخنگوی کاخ سفید توضیح داد: “برای به حداقل رساندن احتمال تماس نزدیک با فرد تأیید شده ، از همه می خواهیم تا حد امکان از تماس حضوری خودداری کنند.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) موارد را در عرض 2 متر از تجمعی 15 دقیقه یا بیشتر در روز به عنوان تماس نزدیک طبقه بندی می کند.

استفاده از ماسک نیز اجباری است. به ویژه ، هنگام تماس با رئیس جمهور بایدن ، ماسک های N95 یا KN95 مورد نیاز است. CNN گزارش داد مواردی وجود دارد که ماسک های پارچه ای در محل کار خود استفاده می شود.

ظرفیت دفاتر ، اتاق های کنفرانس و آسانسور برای دور شدن محدود است. وی همچنین سفر بین بال غربی را که دفتر رئیس جمهور در آن واقع است و بال شرقی را که خواهر رئیس جمهور در آن واقع است محدود کرد.

دسترسی به بازدید کنندگان خارجی نیز محدود بود ، مگر اینکه جلسه محرمانه ای باشد که با کنفرانس ویدیویی ، تعمیرات فیزیکی یا درخواست بازدید مستقیم جایگزین نشود.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *