[ad_1]

ملاقات با هر حزب سیاسی از چهارم برای تشکیل کابینه “کار”
جنبش پنج ستاره “مقابل” و اتحاد “حمایت مشروط” نشان داد

پیوند_انتخابی
[프랑크푸르트=AP/뉴시스] ماریو دراگی (73) ، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا (ECB) ، کابینه بعدی ایتالیا را تشکیل خواهد داد. در سوم (به وقت محلی) ، پس از ملاقات با رئیس جمهور ، وی اعلام کرد که با نمایندگان مجلس ، مستقل از احزاب سیاسی و احزاب چهارم ، برای تشکیل کابینه کار تماس خواهد گرفت. این تصویر مربوط به رئیس جمهور سابق دراگی است که در یک کنفرانس مطبوعاتی که در نوامبر 2014 در فرانکفورت ، آلمان برگزار شد ، از خنده ترکید. 2021.02.04

[서울=뉴시스] خبرنگار جان = ماریو دراگی (73) ، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا (ECB) ، کابینه بعدی ایتالیا را تشکیل می دهد.

روزنامه فایننشال تایمز (FT) پس از پایان گفتگوهای رئیس جمهور پیشین دراگی با رئیس جمهور سرجیو ماتارلا در کاخ کویرینال در رم ، دفتر رئیس جمهور ، در سومین روز (به وقت محلی) درخواستی از رئیس جمهور برای تشکیل “کابینه داخلی بی طرف” دریافت کرده است. شنیده

رئیس جمهور پیشین دراگی در جلسه توجیهی پس از مصاحبه گفت: “من از اعتمادی که رئیس جمهور داده ام سپاسگزارم” و اینکه ایتالیا اکنون “در شرایط دشواری” به سر می برد.

وی گفت: “ما باید همه گیری را شکست دهیم ، واکسیناسیون را کامل کنیم ، به شهروندان پاسخ دهیم و کشور را از نو بسازیم.” اینها همه چالش هایی است که با آنها روبرو هستیم.

رئیس جمهور سابق دراگی متقاعد شده بود که می تواند از طریق چهارم برای تشکیل کابینه شغل گرا با تماس با نمایندگان مجلس ، بدون در نظر گرفتن احزاب یا احزاب سیاسی ، “پاسخ مسئولانه” داشته باشد.

در مورد تکمیل کابینه اشاره خاصی نشده است.

با این حال ، گاردین و دیگران گزارش دادند در کشوری که دولت ائتلافی کنونی در حال فروپاشی است ، اجماع دو حزب در حال شکل گیری است که نباید خلا administrative اداری گسترش یابد و انتظار می رود کابینه دراگی ظرف چند روز اعلام شود.

FT گفت اگر رئیس جمهور سابق دراگی در تشکیل کابینه کوتاهی کند ، این امر منجر به انتخابات عمومی ناگهانی و زودهنگام می شود و سیاست چنین نگرانی ای ایجاد نمی کند.

برای آنکه رئیس جمهور سابق دراگی کابینه ای با حمایت اکثریت پارلمان تشکیل دهد ، باید به اتحاد راستگرای حزب مخالف (لگا) یا جنبش اوزئونگ (M5S) بپیوندد که بیشترین قدرت را در بیمارستان دارد.

جنبش Ohsung ، اولین حزب سیاسی بیمارستان ، در سطح حزب تصمیم گرفته است که “دولت تکنوکراتها” را به رسمیت نشناسد. با این حال ، برخی از اعضای جنبش اوسونگ شورش کردند و گفتند که نمی توانند بحث حزب را دنبال کنند و حزب را از هم جدا کنند.

ماتئو سالوینی ، رهبر این اتحاد ، پس از دیدار آن روز با نمایندگان اتحاد راست ، گفت: “من بدون تعصب با رئیس جمهور سابق دراگی دیدار خواهم کرد.” وی همچنین خطوط مربوط به کابینه دراگی را تشریح کرد و گفت: “من احتمال حمایت را رد نمی کنم ، اما این به سیاست پیشنهادی بستگی خواهد داشت.”

همچنین مشاهداتی وجود داشته است که این اتحاد که در بالای مراکز رای دهی برگزار می شود ، می تواند از کابینه دراگی حمایت کند ، به شرطی که انتخابات عمومی طی یک سال برگزار شود ، اما هیچ نظری در مورد انتخابات عمومی وجود ندارد.

یکی از اعضای اتحاد گفت: “حمایت از استاندار سابق دشوار است و این یک بازی بزرگ خواهد بود.” وی گفت: “ما از توانایی (فرماندار سابق) سپاسگزاریم ، اما از طرف دیگر ، ما نگران این هستیم كه كابینه ای وجود داشته باشد كه از منافع ملی محافظت نكند.”

حزب چپ میانه دموکراتیک (PD) ، که شریک ائتلاف جنبش پنج ستاره بود ، موضع رسمی در مورد کابینه دراگی نگرفت.

حزب مرکزی که باعث از هم پاشیدن ائتلاف شد ، ایتالیای پر جنب و جوش (IV) ، حمایت قاطعانه از رئیس جمهور سابق دراگی را ابراز کرد.

یک عضو چهارم گفت: “کابینه دراگی از اکثریت قاطع حمایت می کند و به کابینه دو حزب تبدیل می شود.” “رئیس جمهور سابق دراگی شهرت اروپا ترین گزینه را خواهد داشت تا بتواند در صحنه اروپا و جهان تضمین شود.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *